Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a telefonom mit csinaljak?

Betört a telefonom mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Épp karácsonyra kaptam egy samsung galaxy A5 2017-et arany színű telefont. Most szálltam ki a kocsiból a hátlapja tört be a sarkán nem nagy!! És hogyan tudjam megoldani?

2017. dec. 25. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem a képernyője tört be, az még a jobbik eset. Menj be karácsony után egy Samsung szervizbe, és kérdezd meg mennyiért cserélik. A telefonodon pedig mindig legyen tok és üvegfólia!
2017. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
szerviz, kijelzőcsere, most kaptad, úgyhogy garancián belül javítják úgy tudom.
2017. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ui.: egyébként a hátlapja nem tudom hogy tud betörni, tekintve, hogy fémből van. Legalábbis nekem is ilyen telefonom van (korábbi típus) és annak elég masszív fém váza van.
2017. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es: dehogy javítják garanciálisan. És azt írta, a hátlapja tört be, nem a kijelzője.
2017. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2017-es típusnak a hátlapja már üvegből van
2017. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös: köszi, nem tudtam, így érthető.
2017. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Alex Fly ***** válasza:
100%

Úgy tudod megoldani, hogy elviszed a szervizbe. Aután majd megmondjákb mennyibe kerül.

A félreértések elkerülése érdekében közlöm, hogy a törés nem garanciális; szóval a javítás ára a későbbiekben elég jó emlékeztető leszb hogy jobban vigyázz rá...

2017. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Törd vissza...


Komolyan ez milyen kérdés? Bemész, meg mondod csinálják meg, és ők bizonyos készpénzért cserébe megjavítják.


De ha van egy fluxuskondenzátorod meg egy 81-es Delorean-od akkor megoldható időutazással is.

2017. dec. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Milyen kocsiból szálltál ki?

Mert ezt fontos lenne tudni , ha már ide írtad.

áq?4

2017. dec. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
* -áq?4
2017. dec. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!