Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 4x em van es ha...

Szalay andris kérdése:

Xiaomi redmi 4x em van es ha pl a aljanal vagy tetejen megnyomom az ujjammal akkor recseg. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 05:58
 1/4 Szirty ***** válasza:
100%
Attól hogy megnyomod. A rossz minőségű műanyag felületek elcsúsznak egymáson a nyomástól.
2017. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Redmi 4 pro-m van, annyira nem tudom megnyomni hogy recsegjen. Hátlapja kicsit különbözik, de ugyanazokból az anyagokból van, szerintem garanciába kérdezd meg, hogy mi van, esetleg MIUI fórumon tegyél fel egy kérdést, hogy másnak recseg-e.
2017. dec. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is Redmi 4x-em és ha nem is recseg, de az USB csatlakozónál mozog a műanyag borítás. De még ha csak ez lenne vele a legnagyobb gond...
2017. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neken is ugyan ez van, csak a bal hangszórónál. :/ Mondjuk annyira nen zavar, de egy kicsit aggasztó..
2017. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!