Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen drágák a jó...

Miért ilyen drágák a jó nagytudású androidos telefonok?

Figyelt kérdés
80-100 ezer alatt nem is nagyon latok normális telefonokat, csak ilyen nevesincs kínai vackokat amiknek a memóriája is kevés.

2017. dec. 26. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Miért ilyen drágák a jó kocsik?
2017. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Gondolkozz logikusan.

Telefon gyártó vagy.

Fäsza telókat gyártasz.

Adhatod 50-ért mert 15 az önköltsége és adhatod 150-ért, mert akkor is megveszi a nép.

Mennyiért adnád?

2017. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert megveszik. Amúgy semmi baj nincs a kínai telefonokkal.
2017. dec. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
mert annyiért is megveszek. mindent annyiért adnak, amennyit a vásárló még hajlandó perkálni.
2017. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 szántóvető ***** válasza:
100%
ki ne derüljön már h 80e alatt nem használható egy telefon."amiknek a memóriája is kevés."-vernee thor e 3gb ram+a háttértár 128gigáig bővíthető,mindez 30-ért.de 60e körül már a bőség zavarával küzdesz mert mindegyik gyártó kínál droidos telókat ennyiért.amúgy mit értesz nagy tudás alatt?
2017. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nagyon félre néztél, mert ha van telefon aminek nagy a memóriája, pont a kinai telefonok azok.

Egy 50 ezres telefonnak már alap a 4/64 GB.

2017. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs szükséged jó kamerára, jó DAC-re, csúcskategóriás SoC-ra akkor felesleges 80K-nál többet rákölteni.

Jó példa a Mi A1 ami csúcskategóriás telokhoz hasonló sebességre képes, kap sokáig szoftveres támogatást.

Illetve a Xiaomi nem egy noname gyártó, jelenleg a BBK Electronics(O+,OPPO,Vivo) után a legnagyobb gyártó a világon.WayteQ intézi itthon a szervizes ügyeket nagyon korrektül.

2017. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki lepontoz nyugodtan érvelhet is.


Nem veszik meg az emberek drágán?

A Samsungok 250+ ezreket kóstolnak induló áron és viszik mint a cukrot. Az iPhone-okért sorban állnak éjszakázva az emberek. Egy Oneplus 150+ ezres árára azt mondják hogy mennyire olcsó és megéri.


Másrészt mi baj lenne a kínai telefonokkal?

A kínai piac önmagában is hatalmas és ott is egyre inkább megkövetelik a minőséget. Egy Xiaomi kifejezetten baráti áron ad jó teljesítményt és minőséget.


50-60 ezerért 3-4 GB RAM, 32-64 GB tárhely, 2 SIM, fém ház, stabil 2 napos üzemidő. Plusz rendszer szinten ott egy MIUI ami szintén nem rossz. Szinte csak a kamera az ami látványosan rosszabb, de arra hogy emlékeket készítsen az ember teljesen jók.

2017. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Akkor érvelek, utolsó, mert én is lepontoztalak!

Szóval, van egy 2 hónapos Redmi 4x-em. Egy másik kérdésnél panaszkodtam rá, mert heti szinten lefagyott. Többen is írták, hogy nekik nincs ilyen gondjuk a 4x-ükkel, ezen meg is lepődtem. Egyikük tanácsára legyáriztam és frissítettem a telefon op. rendszerét. Meglepően tapasztaltam, hogy szinte semmi változás nincs, sőt az új rendszerből olyan funkciókat is kihagytak, amik az előzőben még benne voltak. Na én itt untam meg, megy eladásra a telefon. Ha nem hiszel nekem, olvasgass Miui-fórumokat, mások is panaszkodnak. Ennyi...

2017. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Akkor a 8-ashoz hasonlóan én is várom az érveket a lepontozóktól!
2017. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!