Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Levennétek az üvegfóliát?

Levennétek az üvegfóliát?

Figyelt kérdés
Adott egy qva drága telefon. Tetettem rá üvegfóliát, viszont van pár tokom, ami azt felnyomja. Mivel nem csak 2-3 féle tokot tervezek váltogatni rajta elgondolkodtam azon, hogy leszedjem-e az üveget és csak sima fóliát rakjak rá azért, hogy a többi tokot is tudjam hordani.

2017. dec. 26. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Én nem venném le. Mivel én nem váltogatom a tokjaimat. Nem értem miért jó ez neked :D
2017. dec. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én se értem minek váltogatod a tokokat, ráadásul nem feltétlen tesz jót a festésnek hogy ha folyton fel-le pattintgatod rajta a tokokat.


Egyébként nem, nem venném le az üvegfóliát, főleg sima fóliára nem cserélném már le. Főleg, hogy qva drága telefonról van szó.

2017. dec. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én levettem, és beletettem egy ilyen notesz tokba, vagy hogy hívják, és az védi a telefonom.
2017. dec. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Flip tokban használom fólia nélkül. De ga Qva drága akkor mindenképp tennék rá másrészt mi a bánatkan cserélgetni a tokot?
2017. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!