Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Lassan telefoncsere van a közelben,a meglévő LG zero H650-et cserélném le.Az lenne a kérdesem,hogy milyen telefonokat ajánlotok kb 160000-ig maximum.A lényeg hogy jó kamerái legyenek illetve ne samsung legyen.De igazából arra vagyok kiváncsi ki melyik telefont ajánlja.Nekem lassan 2 éve van meg ez a telefonom és nagyon szeretem is,de kicsi a tárhely és ezért kezdi feladni velem szemben a harcot.A lényeg:Melyik a legjobb telefon amelyiket megéri megvenni?

2017. dec. 26. 22:57
 1/6 anonim válasza:
Hali, hat a Xiaomi Mi6 nagyon jo arban van, de ha max. 160k akkor iPhone 7. Tartani fogja az arat, el tudod jo arban majd adni. Szep kamera, vizallo, (ip67) nagyon gyors es sokaig kap frissitest. Akksi nem rossz, de nem a legjobb. Egyszoval 115ert mi6 de 160 korul pedig iphone 7. S8 sem rossz sok dologban jobb mint az iphone de sokban rosszabb is. Te dontesed. De a oneplus 5 sem rossz. Helyedben iphonet vennek, mert ha megunod akkor el tudod majd adni jo arban ahhoz kepest h mennyiert vetted. Remelem segitettem :)
2017. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
OnePlus 5T pont ezért az árért megy. Ezért az árért a lehető legjobb mobil.
2017. dec. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Elso vagyok. Masodik jol mondja. Ha andoridos vagy akkor 5/5T / ha iOS parti akkor iPhone 7. Mindketto /harom jo.
2017. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Galaxy s8-n elgondolkodnék, bár írtad hogy samsung ne legyen + sokan panaszkodnak az aksira is így tehát ez kilőve..

Iphone-t szerintem csak akkor vegyél ha tényleg arra vágysz.

Ha ilyen keretem lenne rá Huawei P10-et vennék. Ami olcsóbban is kapható mint az iphone.

Én egy Honor 9-en gondolkodom. Ami szintén olcsóbb a fentebb említetteknél. Fotókkal itt sincs baj. Itt inkább a képstabilizátort hiányolom kicsit, ami már a p10-ben van.

Viszont megnézném a helyedben a OP5-t is. Őszintén ezt nem ismerem, viszont rengetegen dicsérik, még panaszt nem is igazán hallottam rá.

2017. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddig androidos voltál, és az LG Zero mérete alapján is a Huawei P10-et ajánlom neked. Kék színben a legjobb. Honor 8-9 is klassz.
2018. febr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Honor 8 Premiumom van.Semi pénzért nem válnék meg tőle
2018. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!