Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 8 vagy iPhone 8 plus?

IPhone 8 vagy iPhone 8 plus?

Figyelt kérdés
Egyenlőre a két telon agyalok nekem egy 6osom van és ehez a merethez vagyok hozza szokva, ill a plushoz hamar hozza lehet szokni? en attól felek hogy zsebembe se fér el és stb... 8plushoz csak a kamera azon belül a portre mód miatt húzok inkabb. A masik kérdésem az lenne, hogy hamis wirelles tolot nem cseszi szet az iphone aksijat? Nem szeretnek arra is 20 ezreket kiadni külön.

#iPhone 8 #iPhone 8 Plus #wirelles töltés
2017. dec. 27. 02:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaa igen és meg annyi hogy ugy hallotam, hogy a 8 plusnak jobban bírja az aksija
2017. dec. 27. 02:48
 2/8 bp1985 ***** válasza:
42%
Veszel 250-ért egy divatterméket, és sajnálod a töltőre a pénzt???
2017. dec. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 4S-ről váltottam 8 plusra. Egy fél óra volt megszokni a nagy kijelzőt, utána a régi kb játéktelefonnak tűnt, el se hittem, hogyan láttam eddig a kicsin a dolgokat.

Nekem nincsenek hosszú ujjaim, de tok nélkül még egy kézzel viszonylag jól kezelhető. Tokkal együtt már pont túl van ezen a határon. Mindenképp próbáld ki mielőtt megveszed, aztán válaszd a neked megfelelő méretet.

Vezeték nélküli töltők szabvány szerint készülnek, ugyanazt csinálja a 3-4000 ezres, mint a 20000-es is. Kinézetben, meg mostmár teljesítményben van egy minimális különbség. Leginkább csak arra jó, hogy ha ülsz az asztalnál és időről időre használod a telefont, akkor a nap folyamán ne merüljön le. Hogy feltöltsd a lemerült telefont, arra szerintem igencsak lassú. Szóval kiegészítő másodtöltőnek jó leginkább. Vagy ha mész esetleg ismerőshöz, akinek szintén vezeték nélkülis a telefonja, andoridosból jóval több van ugye, akkor már tudod ott is tölteni gond nelkul a telefont, nincs a szerencsétlenkedés a különböző kábelekkel.

2017. dec. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenkepp 8plust vegyél!
2017. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
75%
Nekem iPhone 8-am van és nagyon szeretem szerintem a 8 plus túl nagy és annyival nem jobb. Az aksija tökéletesen működik nekem mondjuk mindig takarékos módba van rakva és így még jobb de normálisban sem merül gyorsan.
2017. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a valaszokat, még mielott megveszem kipróbálom ugy is mind2 készuléket.
2017. dec. 27. 16:14
 7/8 A kérdező kommentje:
akinek 8plus van kényelmesen elfér a zsebébe? ill, a kezébe is?
2017. dec. 27. 16:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 8 Plus van, és semmi pénzért nem váltanék másik telefonra. A méret tökéletes, sőt, azt hittem, hogy kicsit még nagyobb lesz. Szóval egyáltalán nem kényelmetlen. A kamera valami elképesztő, nagyon fogod szeretni a Portrait Lighting-ot.

Mindenképpen a Plus mellett dönts! ;)

2017. dec. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!