Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alkalmazások bezárása iPhone -on?

Alkalmazások bezárása iPhone -on?

Figyelt kérdés
Azt hallottam , hogy teljesen fölösleges a Home gomb 2x-i megnyomásával a háttérben futó alkalmazások bezárása . Mi az igazság ?

2017. dec. 27. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Így van, telejesen felesleges. Az Apple-nél nagyon jól megcsinálták az iOS rendszert, ami miatt tökéletesen futnak az app-ok a háttérben. Androidnál már nem telejesen ez a helyzet 😂😂 De iOS-en nem kell bezárogatni, csak felesleges energiát használ a rendszer, ha folyton megnyitod, meg bezárod őket, aminek a következtében gyorsabban merül az akksi, mintha futva hagynád őket.
2017. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valaki levélben kérdezte meg az Apple CEO-t, aki végül nem válaszolt, de valamelyik másik fejes azt válaszolta neki, hogy teljesen felesleges bezárogatni az appokat. (Én ettől függetlenül néha beszoktam őket, nemrég váltottam androidról, lehet megszokás)
2018. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Igen, megszokás, nekem 1 év volt, mire nagy nehezen leszoktattam magam róla 😂😂 Nem volt künnyű feladat 😂😂
2018. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!