Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell tennem, hogy ez a...

Mit kell tennem, hogy ez a probléma elháruljon?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a telefonomnak van 16gb belső tárhelye, és én ezt (mivel a belső megtelt) egy 32gb os sd kártyával kibővítettem, de a telefon nem hajlandó letölteni és telepíteni app-okat az sd kártyára! A beállításokban már beállítottam, hogy az alapértelmezett tárhely az sd kártya legyen, de azért sem telepít az sd-re app-ot. Mit tegyek?

[A telefon tárhely felszabadítást ajánl fel a belső tárhelyen, de az sd szinte üres! 29gb elérhető az sd-ből]



2017. dec. 28. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Helyezd át a fényképeket, videókat az SD kártyára, de még jobb lenne egy mentést csinálni egy számítógépre.


Ha nem fontosak azok a fájlok amik a telefonon vannak, akkor mentsd át őket számítógépre és töröld a telefon belső tárhelyéből.


Régebbi telefonok nem feltétlen tudják kezelni a külső tárhelyet SD-t, az alkalmazások telepítéséhez.


Állítsd át a fényképezőt, hogy ne a belső tárhelyre, hanem a külső memóriakártyára mentse a képeket.


Mitől van tele a 16GB?

Csak alkalmazásoktól?

Képektől? Videóktól?


Milyen telefon? Milyen operációs rendszer milyen verziója?

2017. dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Huawei p8 lite, (ALE.L21 modellszám)

A belső tárhelyen mindenféle van, alkalmazás, fénykép, videó, egyéb.

Android 5.0.1, EMUI 3.1

(Igazából eddig lehetett mindent telepíteni az sd kártyára, ami eddig egy samsung gyártmányú 8gb os volt, de nem volt elég. A problémát nem oldja meg, hogyha a belső tárhelyet teszem szabaddá, azzal csak egy időre kerülök előrébb)

2017. dec. 28. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól van formázva az a kártya? Csak kicserélted a régit az újra?
2017. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Formáztam az ujjat és átmentettem egy-két dolgot a régiről az új sd-re.
2017. dec. 28. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 200 Gb s lenne a belső tárhely, akkor is csak egy pár lépéssel lennél előbb...nincs az a tárhely, ami meg nem telne. Gondolom a 16 Gigán van vagy 3000 fénykép, meg 500 zene.
2017. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem értem miért lényeges hogy mi van a belső tárhelyen!? A problémának annyi köze van a belsőtárhelyhez, hogy oda akarja telepíteni az app-okat és nem az sd-re. Teljesen lényegtelen, hogy mi van a belső tárhelyen!
2017. dec. 28. 12:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Ma már minden telefon a belső tárhelyre telepít mindent. Némely app engedi, hogy utána áttedd kártyára, de nagyon kevés.

Mikor is szűnt meg a kitkat? Jó pár éve. Na, azóta csak belsőre pakol minden teló mindent.

2017. dec. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!