Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3 Compact vélemén...

Sony Xperia Z3 Compact vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2017. dec. 29. 02:48
 1/5 anonim ***** válasza:

2,5 éve ilyen telefonom van. Semmi gond nem volt vele, 1-2 lefagyást kivéve. Gyors, erős, sokáig bírja az akkumlátor, hangminősége sem rossz, bar nem a legjobb a piacon. Kepminősége bőven kielégítő, kamerája is jó, a 60 képkockás videorögzítés az egyik kedvencem. Azért vegyél rá minőségi kijelzővédő fóliát, sokat számít, és valamilyen tokot is.

Szerintem egyébként már nem lehet újonnan kapni, de ne legyen igazam.

2017. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

2 éve nekem is z3 compact van. Nekem nagyon bejött. Nem fagyott, nem lassult be.

Üvegfólia ajánlott erősen, nekem most tört be a kijelzője, pedig már otthon volt a másik üvegfólia csak még nem raktam rá...

Na mindegy.. Most új telefont kell vennem, de fogalmam sincs, hogy mit vegyek. Sony mellett vagyok nagyon :D

2018. jan. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bamboochatheone ***** válasza:
Na hogy mondjak rosszat is...Én amennyire szerettem annyira utáltam meg másfél év alatt. Eleinte semmi gond nem volt kb két hónapig. Aztán egy tokban(az a vastag fajta direkt erősen védő) történt leesés után összetört a hátlap. Na innentől kezdve a vízállóság ugrott és kb 10 hátlapot cseréltem másfél év után. 1 év után elkezdtek előjönni a problémák, tönkrement a GPS(alaplapi hiba), nem rezgett csak ha egy picit megütöttem(szalagkábel szakadás), megment a hátsó kamera(szintén szalagkábel), a Jack aljzat fele nem ment(megint a szalagkábel), elhalkult a telefonáló hangszóró, megment a mikrofon és engem is alig hallottak, beégett a kijelző úgy hogy sosem hagytam rajta folyamatosan egy képet. És végül az USB aljat is felszakadt. A szervíztapasztalat pedig nagyon negatív. Soha többet sony pedig eddig mindig az volt. Most egy eredeti kínai HomTom HT20Pro van, 8 hónap alatt semmi gondom nem volt vele 40.000 forint volt(szemben a sony 135.000-rel) és ha megdöglik egy év után akkor boldogan váltom le mert ennyit megért.
2018. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor te valószínűleg kalapácsnak használtad a telefonodat hogy ezt szenvedte el szegény.
2018. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bamboochatheone ***** válasza:
A saját szemem fényétől is jobban vigyáztam rá főleg az üveg miatt. 20 percnél többet összesen nem volt tokon kívül. Még az USB aljzatot sem használtam hanem wifin raktam rá az adatokat és a gyorstöltő aljzaton töltöttem. Az pedig hogy leesik néha néha szerintem nem ok arra hogy ennyi hibát generáljon. A mostani strapatelefonomat(HomTom) kicsit se féltem, kapja az ívet jön velem mindenhova, bármilyen munka közben nálam van. A Sony-t inkább mindig leraktam biztos helyre de az inkább manager telefon mint átlagmunkás. :D
2018. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!