Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 4-em miért lép ki...

Az iphone 4-em miért lép ki az alkalmazásokból?

Figyelt kérdés

Iphone 4 tudom,hogy régi modell de vigyáztam rá,és eddig nem csinálta ezt.

Sokszor a Safariból is kilép.

Sok rajta a zene meg a kép ezálltal kevés a tárhelyem plusz a 9alkalmazas.

Lehet,hogy ezzel levan terhelve,de eddig nem volt baja?

Mitől lehet ez?

IOS 7 operációs rendszer



2017. dec. 29. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Az alkalmazások minden új verzióval folyamatosan híznak, egyre több memóriát és tárhelyet igényelnek. Az Apple pont a napokban ismerte el, hogy a régebbi telefonjait lassítja. Állítása szerint nem azért, hogy helyette újat vegyenek, hanem azért, mert az elöregedett akkumulátor már nem tud annyi energiát (wattot) leadni ami nagyobb terhelésnél a telefon teljes órajelen (sebességen) való működéséhez kell. A lassítás kell ahhoz, hogy ne kapcsoljon ki a telefon, mikor nem kap elég wattot.
2017. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves első.

Köszönöm válaszod.

Lehet ezzel valamit tenni?

Várom a többi választ is!

2017. dec. 29. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:
5000 Ft egy aksicsere.
2017. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De nem az aksijával van gond.

Vagy ez összefügg azzal?

2017. dec. 29. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Aksi miatt van. Több alkalmazás egyidejű használata, vagy akár böngésző intenzívebb (több ablak) használata több energiafelvételt (watt=volt*amper) igényel, ha ezt nem tudja leadni a telefonnak már az aksi akkor telefon operációs rendszere lefagyás/újraindulás helyett inkább bezárja az alkalmazást, hogy csökkentse az energiaigényt.


[link]


Mai hír, hogy az Apple úgy kér bocsánatot a lassítás elhallgatása miatt, hogy 79 dollár helyett 29-ért cseréli az aksikat, nyilatkozza, hogy utána újra teljes sebességen működik majd (tiedbe maszektól még olcsóbb):

[link]

2017. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:
Normális akksit kéne belerakni, és akkor nem kellene magyarázkodniuk... Érdekes, a htc hd2-őm gyári akksival működőképes, nem lassult le...
2017. dec. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok a szemét, mert nem pont a kérdésre válaszolok, de egy ilyen régi telefonnál nem sz..rakodnék egy telefon értékéhez képest drága aksi cserével. Vegyél új telefont, ezek az eszközök nem az örökkévalóságnak készülnek, pár év után kuka az összes.
2017. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!