Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megoldható valahogy, hogy ha...

Megoldható valahogy, hogy ha bevan kapcsolva a net a telefonomon a messenger ne mutasson elérhetőnek?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim azt hiszik fent vagyok, közben nem is és nem minden esetben tudok visszaírni. Néztem, de telefonom nem találtam olyan lehetőséget ahol ki lehetne kapcsolni.

2017. dec. 29. 13:13
 1/4 anonim válasza:

1. Megnyitod a messengert

2. Az alul lévő sorban vannak ikonok, azok közül rámész a 2.-ra (2 ember alak)

3. Felül lesz egy olyan h [Messenger/Elérhető], az elérhetőre menj rá

4. A neved mellett egy kis "kapcsoló" lesz látható (meg alatta a ismerőseid közül akik elérhetőek), az a kapcsolót kikapcsolod (nem lesz zöld pötty a profilod mellett, meg eltűnik az oldalról minden más is)

5. Örülsz a sikeres beállításnak

2017. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Messengerben beállítod, hogy ne mutasson elérhetőnek. Ez tűnik a legcélszerűbbnek.
2017. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi van ha nem irsz vissza ?

Semmi, majd megtanulják hogy nem csak annyi az élet.

2017. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom sikerutl!:) Utolsó sajnos az emberek eleg sertodekenyek es elvarnak h napi 24-be irogassak..
2017. dec. 30. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!