Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Melyik telefon...

Kozák022 kérdése:

Szerintetek Melyik telefon éri meg? Iphone6..

Figyelt kérdés

Most szeretnék telefont vásárolni ezekre lenne pénzem mindre csak melyik éri meg jobban


Iphone5s Iphone6 Huawei p8 lite Huawei p9lite Huawei p10



2017. dec. 29. 14:03
 1/2 anonim válasza:
Én az apple 6-ot választanám...mert elhagytam a telefonom huawei p8 lite és nem lehet megtalálni.Volt apple 5os nagyon tetszet csak kicsi volt.azt is egyszer elhagytam de szerencsére a fejlesztők kitalálták hogy letiltatják a mobilt az eszköz keresővel és megmutatják merre van a telefon.Ha megtaláltad akkor csak a jelszavakat meg pint kel beirni bizonyítékként hogy nálad van.Az applet nagyon nehéz meg ,,hackelni" (egyepkent ezert szoktak a telefonosok inkább androidot eladni,mert az applenél letiltatják a telefont és használhatatlan lesz.
2017. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés köszi! A segítséget
2017. dec. 29. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!