Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel jobb az iphone,...

Mennyivel jobb az iphone, mint a samsung vagy a huawei? Mert úgy látom most nagy divat lett az iphone, szinte minden 2. embernek, akit látok, iphoneja van.

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 09:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
14%

jézusom, hát komolyan én meg csomó ember kezében látok huawei-t meg xiaomit, ez most akkor szintén valami divat?


komolyra fordítva a szót, mi lenne, ha nem azzal foglalkoznál, hogy másnak mije van, és miért van az neki? gondolom téged se kérdezgetnek sokan, hogy te miért azt használod, amit...kár ezen vitatkozni.


amúgy ez a lassítás hisztit se értem. máskor meg arra verik a nyálukat, hogy a sok hülye ájfonos minden évbe lecseréli a legújabbra...most meg arról van szó, hogy az apple arra sarkallná az embereket, hogy az új telefonokat vegyék, már most meg ez is baj? :D


én meg kapásból tudnék egy olyan telefont mondani (LG G Flex 2), ami hasonló dolgokat produkál, ha az akksi gyengélkedik. de mind1, most legyen egy gumicsont, amin rágódhat a sok kárörvendő...na az apple jól kibszott a fanokkal...azokkal, akik minden évbe úgyis lecserélik a telefont, szóval nem is érinti őket a dolog...:D

2017. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
83%
Hosszú történet, olvass utána, miben más az iOS és az Android. Szerintem röviden annyi, hogy az iPhone csúcskategóriájú, Android telefonból viszont van alsó és középkategóriájú is. Az iOS külleme és működése eredetileg úgy lett megtervezve, hogy vonzóbb legyen és jobban hasson az érzelmekre. Az Android gépiesebb.
2017. dec. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!