Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p10 lite (32gb) vagy...

Huawei p10 lite (32gb) vagy xiaomi mi a1 (64gb) a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Sok tesztet és youtube videót néztem. Nekem fontos a kamera is, tervezek selfiket lőni barátnőmmel, meg a hátlapi kamerája se utolsó szempont.

Hátlapi szerintem sokkal jobb a xiaomi-nek nekem nagyon tetszenek a képek amit velük lehet lőni, és annak ellenére hogy a selfia camerája csupán 5 megapixeles, így is úgy gondolom, hogy kevésbé zajosak a képek rázoomolva, talán egy fokkal még az is jobb.

Ráadásul 64gb változat már kaphat 65 ezerért legolcsóbb helyen, tehát egy árban is van a két telefon.

+32 gb tárhely és mellette szól


Ráadásul tetszik nekem a nyers android is, szóval akkor mi a kérdés igaz? De ettől függetlenül meghallgatnék még érveket, hátha valaki olyat tud mondani, hogy azt gondolom csak a huawei.


2017. dec. 30. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Xiaomi-t venném.


Én is nézegettem az A1-est, és a tárhely is több, nem mintha a Huawei nem lenne jó.


Emlékszem először mondta nekem valaki hogy van egy ilyen telefon, valami Xiaomi, és nevettem rajta, biztos valami gagyi hülyeség.


Na azóta utánaolvastam és vettem is egy 4x-et, 32 Gb-ost, és szerintem simán hozza egy iphone 6-7 szintjét, már ha az anyaghasználatot nézzük. Valaki írta hogy egy Iphone 6 klón a 4x, mondom legyen, de elég jól sikerült.

2017. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Xiaomi!
2017. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

Barátnőmnek is olyat rendeltem, samsungot akart, de ebben az árban 8gb belső tárhelyűt kapott, így ugye meg 32-est. De nem csak a tárhely különbség, gyorsabb is.

De ebben az alsó közép kategóriában, mert ez annak számít, nincs is ellenfele a 4x-nek. Mi még aug végén kifejezetten jó áron 37500 jutottunk hozzá.


Én inkább már a középkategóriából válogatnék, azért tettem fel ezt a kérdést :) Amúgy valóban nagyon igényesen van összerakva

2017. dec. 30. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!