Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eladtam az iPhone 6s-emet és...

Eladtam az iPhone 6s-emet és törölték az icloudot most az iPhone 7emről minden elveszett vissza tudom azt Állítani?

Figyelt kérdés
Egy srác azt mondta hogy csak simán be kell jelentkeznek az Apple id- én be. A neten viszont valami olyasmit olvastam hogy a beállítások be kell kapcsolni egy biztonsági mentést és úgy lehet az adatokat vissza hozni ha ez anno be lett állítva. Most akkor mi az igaz? Mit próbálják meg? Vki. Pls.

2017. dec. 30. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
mi az igaz? nyilván az, hogyha van biztonsági mentésed, akkor vissza tudod állítani belőle. ha nincs, akkor nem tudod értelemszerűen. azt csak tudod, hogy volt-e.
2017. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként mi kellene?


Fotók, telefonszámok, mi pontosan?

2017. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A szitu ennél komplikáltabb, az Exem adta nekem a 6s-jét és neki most új van. A 6s tönkre ment ezért eladtam egy használt telos boltba mivel hogy magamnak is a 7et vettem meg. El adtam a használt, tönkrement 6s-t. Törölték az iCloud ot és most nekem kell visszahozni a dolgait mert ideges rám ami érthető.


Hát igazábòl mindent vissza kellene hozni, csak nem tudom hogy elég e ha belépünk az Apple ID-jébe vagy tényleg csak ezen a biztonsági mentésben keresztül lehet vissza hozni mert nem tudom hogy azt csinálta e vagy sem. De jò lenne mindent vissza hozni amit csak lehet.

2017. dec. 30. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!