Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebből szerintetek lesz valami?...

Ebből szerintetek lesz valami? (Apple/iphone lassítás)

Figyelt kérdés

[link]


Ugye usában megindult a pereskedés...


Gondolom olyan biztos nem lesz, hogy xx ezer forintokat fizessenek vissza minden tulajnak akit érintett a dolog...

Pont azért adtam el én az iphone-om mert lassabbnak/szarnak éreztem ios 10-11-en, de "ráb..ztak" mert samsungot vettem helyette.


*Azért megnézném azoknak az arcát is akik mondták "hülye vagy te nem lassít az apple semmit csak képzeled" most milyen képet vágnak



2017. dec. 31. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Annyi lesz belőle, hogy az apple bele fog rakni az iOS-ba valahova olyat, ahol majd lehet látni ha a telefon lassítva van az akkumulátor miatt.


És ha lemaradtál volna, már bocsánatot kértek érte.


Több szerintem nem lesz ebből.

2017. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Azt ugye tudod, hogy:

1) Akkor kezd el lassulni, amikor már nagyon szar állapotban van az akksi (500+ ciklus).

2) Az Androidos telefonoknál is ugyanez a helyzet, csak ott sokszor a belassulás helyett egyszerűen kikapcsol amikor még azt jelzi, hogy 30-40% van hátra.


Ettől még nem kell új telefont venni, csak akksit kell cserélni. Ennyi.

2017. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Az én telefonom is belassul bizonyos százalék alatt (Xiaomi) nem értem, mit kell ezen pereskedni.
2017. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Azért mert egy 30-50 ezres android kikapcsol valami hiba miatt , egy 200 ezres telefon ne ugyan azokat a hibákat produkálja már . Ez a baj.
2017. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Egy Iphone ne csináljon ilyet.

Amúgy szerintem nem lesz semmi belőle, Magyarországon meg még nincs is erre megfelelő megoldás. Én azt csinálnám, hogy akkor visszavét, aztán majd elgondolkodnak, hogy mit jelent a prémium minőség.

2017. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem lesz ebből se semmi, túlélt már hasonlókat az Apple.


Antennagate, bendgate, folyamatos random kikapcsolások, folyamatos szoftveres hibák.


De ez tulajdonképpen eddig is nyílt titok volt, és nem csak az Apple csinálja. Én világ életemben Androidos voltam, de vehetsz akármilyen telefont, 1-2 éven túl "ráb..szol" mert jön annyi szoftveres frissítés hogy lassabb lesz vagy épp el sem indul az ami korábban jó volt.


Ettől függetlenül én úgy gondolom, hogy ha már kiad az ember vagyonokat egy telefonra a minőségért, akkor ne ilyen szemét húzásokkal jöjjenek ellene, rendszertől és gyártótól függetlenül.

2017. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kár hogy ennyi lesz csak, bár nálam már az se működne, hogy "akkor add vissza a telefont azt megtérítik az árát" mert eladtam
2017. dec. 31. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!