Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le merjem cserélni az iPhone-t?

Yolókai mór kérdése:

Le merjem cserélni az iPhone-t?

Figyelt kérdés

Kezd tonkremenni a 6s-em. Nincs 1 eves, de az akksi mar kuka, hidegben 40%-on kikapcsol, lassan tolt es a tobbi szokasos problema.

Eddig az android hallatatol is rosszul voltam, viszont mar azon gondolkodom, mi lenne HA. Ott tartok, hogy nem merem mar megvenni sem az i8-at sem pedig az X-et, mert egy ev utan azzal is csak a szivas lenne. Utalom a samsungot, nem akarok sony-t sem huawey-t (barhogyan is irjak), viszont a blackberry-t mindig is TELEFONNAK tartottam. A kerdesem az lenne, mivel lovesem sincs az androidrol, hogy mennyire foghatok melle, ha mondjuk veszek egy blackberry motiont. Esztetikailag nagyon tetszik, de ugyebar nem az a legfontosabb. Elsosorban olyan valaszokat varok, amik nem 100%-ban az apple fikazasat tartalmazzak, hanem erveket a blackberry mellett, illetve ellene.

Koszonom a valaszokat elore is!



2017. dec. 31. 01:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

De az Blackberry egy átmatricázott Alcatel, TLC birtokolja sajnos majdnem minden egyéniségét elvesztette.

Amúgy iPhone-ról rengetegen váltottak Pixel 2-re, azzal tuti nem nyúlsz mellé mert minden téren elég jó.Olcsóbban ott a HTC U11 vagy a Nokia 8.

2017. dec. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Valami japán eredetű márkát nézz pl sony

Elég megbízhatóak :) samsungba dolgoztam, inkáb nem mondok semmit felejtős

2017. dec. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Pedig a kínai telefonok nem rosszak. Ha csak a nevük zavar, akkor vegyél OnePlus-t, vagy Honort. Tedd túl magad az előítéleteken, ezek megbízhatóak.
2017. dec. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Meg érdemlik a sorsukat.

Aki divat cikket vesz , az cserélje sűrűn.

Sőt most hogy belassították, tönkre tették azokat, még inkább nem éri megvenni.

Nekem 2 éves Ulefone power van, eddig semmi baja.

Van még Oukitel K6000 is a családban,ez másfél éves , ez is tökéletes.

Még egyik sem lassult, nem fagyott le sosem. A nagy akku pedig szinte megfizethetetlen.

[link]

Ha most kellene vennem, én ilyet vennék.

Szerintem nézd meg hogy mit tud.

2017. dec. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Drága játék volt az a ájfón. Ha nincs egy éves, akkor van még rá garancia, nem?
2017. dec. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Eloszor is utana kene jarni mert lehet hogy szeriahibas es akkor ingyen aksi csere. Nekem is 6s em van. Akkor vettem amikor kijott. Azota jol mukodik. Most kezdett egy kicsit akadozni az uj frissitestol de majd megint kicsereltetem az aksit mivel ok lassitjak az aksi miatt. Lenyeg jarj utana hogy a tied is szeria hibas e. Honalpjukon a telo gyari szamat beiirod es kiirja rogton. Vagy hivd fel oket.
2017. dec. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
12%
Ilyen sz@r az Iphone ? 1 évet bír. Nahát akkor ilyet nem veszek és elhíresztelem mindenkinek, hogy milyen f0s.
2017. dec. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Új telefon helyett akksicsere ??

200 ezer helyett csak 15-be kerülne.

2017. dec. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem simán csak rossz példányt fogtál ki iphone-ból vagy nem tudom.


1 éves és kuka az aksi?


Iphone-ok annyira nem romlanak el, nekem volt több iphone, ipad is és nem igazán volt velük gond.


Meguntam őket azért nincs már meg pár.

2017. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bármelyik GSM szervizbe tesznek új akkut a telefonodba.
2017. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!