Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a kijelzőcsere...

Mi a különbség a kijelzőcsere és az üvegcsere között?

Figyelt kérdés
Az van, hogy szerencsésen betörtem a telefonom(nem nagyon) és megszeretném csináltatni, de nem tudom ilyenkor hogyan tovább. Ilyenkor üvegcsere elég?
2018. jan. 1. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem te vagy aki már egyszer kiírta a kérdést?


Na figyelj, okostelefonnál csak kijelzőcsere van.


Ezt lehet választani, úgy mint a kamera-cserét.


Ha betört a kijelző, az üveg, stb, akkor menj el szervizbe és kérj kijelző cserét, ami akár annyi is lehet majdnem mint a mobil ára.


Ez van, okas?

2018. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

#1 hülyeséget ír.


"Mi a különbség a kijelzőcsere és az üvegcsere között?"

Kb annyi, mint az ajtócsere meg az ablakcsere közt.

Mindkettő lakáson van és nyílászáró.


MENJ már el végre ahhoz a szervizeshez és kérdezd már meg tőle, hogy szerinte mi tört és mennyi a javítás, Gyurcsok nem a rokonunk, hogy távolbalássunk.

2018. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A kijelzöcsere akkor kell ha maga az lcd panel is betört, az a része ami a képet adja, ilyenkor nem is látos mi van a képernyőn, általában csak fehér, meg csíkos. Ha az nem tört be, akkor elég csak az üvegcsere, mert az tört el csak. Kijelzö cserénél teljesen kicserélik (személy szerint ez jobb, bár drágább, hiszen sima üvegcserénél eltörhet a panel is), üvegnél csak az üveget egyértelműen.


Ennél kijelzőcsere kell:

[link]


Ennél üveg:

[link]

2018. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szirty ***** válasza:

Árajánlatot kell kérni szervizben (vagy legalább szóbeli véleményt).

Van készülék amin hiába ép a kijelző és csak az üveg törött, csak egyszerre cserélik, mert egy egységet képez.


Azt sem tudni neked milyen készüléked van, nem tartottad fontosnak leírni a kérdésben, csak a problémád volt fontos.

2018. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Olyannal még nem találkoztam hogy csak üveget cserélnek.


Amikor törött az üveg, kijelző cserét kell kérni.


Mutasson már valaki árlistában csak üvegcserét.

2018. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Iphone 8 plus-om van és néztem, hogy lehet olyat, hogy csak az üveget cserélni rajta. Sajnos az enyémen nem tudom eldönteni, hogy mit kéne azért írtam ezt a kérdést!
2018. jan. 1. 16:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Cserélik csak az érintőpanelt külön is, de nem te neked kell kérni, ez a szervízes dolga. Az viszont igaz, hogy már vannak olyan telefonok, ahol a kijelző és az érintőpanel nem cserélhető külön.
2018. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy van összetörve? A 3.ik válaszomba van 2 link, azt nézd meg, az elsőre vagy a másodikra hasonlít?
2018. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A második linkre hasonlít!
2018. jan. 2. 15:25
 10/11 anonim ***** válasza:
bemész és azt mondod hogy üveget akarsz cseréltetni rajta, megmutatod a telefonod és mond egy árat 10 ezer és 100 ezer között. (Ja az enyémhez komplett üveg szett 8ezer, Nokia n9-es telo, de egy iphone-hoz meg 80ezer)
2018. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!