Android vagy IOS?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményét kérném akik már mindkettőt próbálták.Én jelenleg androidos vagyok,de az új telefon miatt érdekelne melyik iránnyal járnék jobban.

2018. jan. 1. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

pfúúúú.


De szerintem ez lesz 2019-ben is.


Szerintem mindegyik jó.


Nekem van egy s7 edge, azon android 7 van de most jelenik meg rá az android 8.


Ja meg vettem egy iphone 6-ost is, azon a legújabb ios, a 11-es van.


Mindegyik jó, mondjuk lehet az android-nak több funkciója van, pl. ikonok és témák beállítása.


most lehet azt mondanám hogy az android jobb.

2018. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Érzés amikor már elhiszed hogy nem lesz több ilyen érdektelen kérdés ezen a fórumon, és akkor jön 2018 január elseje..
2018. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem androidos telefonom volt világéletemben,de kb.3 hete elhagytam,ezért hírtelen felindulásból vettem egy iphone 6s-t. Eddig imádom, jobban tetszik,mint az androidos telefonok.. Ha érdekel írok privátot,ahol bôvebben kifejtem a véleményem..
2018. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Erre:

[link]

Mindkettő jó.

2018. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sosem értettem az ilyen kérdéseket.


Mindkettőről tudsz több oldalas teszteket, tanulmányokat, cikkeket olvasni. Mobilarena mindegyikről ír részletes bemutatót.


Ezen kívül van 100 hely ahol kipróbálhatod mindkettőt és eldöntheted hogy számodra melyik tűnik a jobb választásnak.

2018. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Android formálhatóbb,testreszabhatóbb az IOS egyszerű ,könnyen kezelhető jóval megbizhatóbb.
2018. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!