Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legjobb mobil vétel 50-100000F...

Legjobb mobil vétel 50-100000Ft között?

Figyelt kérdés
Melyiket tudnátok most ajánlani, elég fontos kritérium lenne az igényes anyaghasználat :)
2018. jan. 1. 22:58
 1/7 anonim válasza:
ha nem fontos a márka, akkor homtom s8. Jó kamera,jó akksi, vállalhatóan néz kis és gyors, nekem bevált.
2018. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy A5 vagy A7 2018

De egy Xiaomi mi A1 sem sokkal rosszabb, jóval olcsóbban.

Hardverileg és szoftverileg biztos nem rosszabb, de az anyaghasználata sem sokkal rosszabb ha egyáltalán rosszabb...


Rosszabb. Vajon melyik lenne a rosszabb választás? Még nem volt kezembe semelyik telefon de szerintem egy 10-es skálán a Xiaomi 1 ponttal lenne lemaradva anyaghasználat terén. Szerintem ennyivel rosszabb, de nem tudom biztosra mondani.

Összességében a Xiaomi szerintem jobban megérné, mert annyival biztos nem rosszabb mint amekkora az árkülönbség.

2018. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*A Samsunghoz 2017-et akartam írni.
2018. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Xiaomi-kat én jó szájízzel ajánlom (nekem Redmi 3s prime van 1 éve, semmit se lassult, s eléggé lite az OS, szóval a 16 giga is elég mindenre).


Ilyen árfekvésben van pl Redmi Note 4, vagy drágábban Mi 5s (lehet csak 4 magos, de eléggé combos benne a snap), vagy Mi A1 (de ez 'sajnos' sima androidon fut; pedig a MIUI szerintem egy telóra szabottabb, ergó jobban optimalizált cucc).

Általánosságban a Xiaomi-k jól néznek ki, fémes borításúak.



Lehet ennyiért még Honort kapni (pl 6X, de akár, 99999ft-ért 8-ast is kifoghatsz (nem lite), ami azért eléggé kis erőgép, jó cucc).

Vagy a nekem kevésbé szebb HTC U Play, esetleg Huawei Nova 2.



Persze ennyiért kapsz kifutó Samsungot vagy iPhone-t is, de én inkább ezeket ajánlanám, mert bár árukat sajnos nem tartják (azaz fél év múlva majdnem fele ennyiért fognak menni, mert évente kijön vagy 3-4 új telefon tőlük), de egyre több ismerősöm vált át 'kínai' telefonra (volt, aki Samsungról váltott Apple-re, majd onnan Xiaomi), s kevesen csalódtak.

2018. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Siaomi redmi note,4x vagy az A1 50000 huf
2018. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk már szinte mindenki kinaira tért át.

60dzer ft-ért nagyon jókat lehet kapni.

2018. jan. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. jan. 2. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!