Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 4x másnak is ezt...

Xiaomi redmi 4x másnak is ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Alvó állapotban bezárja a futó appokat. Pl Viber, Gmail, névjegyzék, stb. Így az üzeneteket sem kapom meg csak ha megnyitom az appot, és mindig mindent újra betölt és ettől lassabb minden megnyitása. Nem tart semmit a memóriában. Hogy és hol kell beállítani hogy ezt ne csinálja?

2018. jan. 2. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz videót küldtem. Ezt akartam: https://www.youtube.com/watch?v=-Ffgir-QgsU
2018. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazás váltóban az adott alkalmazást lefelé húzod és lelakatolod. Folyamatosan a memóriába lesz tartva, kivéve ha te szándékosan bezárod.
2018. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A videóban látott szerint csináltam, ugyanúgy üríti a memóriát.

Köszi utolsó, kipróbálom ezt.

2018. jan. 2. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sejtem mi ez, próbáld ki ezt is, leírom lépésről-lépésre:

Biztonság -> Akkumulátor -> Alkalmazás akkumulátorkímélő -> itt válaszd ki azt az appot amit nem szeretnél ha mindig leállítana -> és válaszd a "nincs korlátozás" opciót!

2018. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez a lakatolós dolog úgy néz ki működik! Köszönöm szépen, már régen szenvedtem vele.

A beállításokban is megnézem.

Köszönöm a segítséget, mindenkinek ment a zöld pacsi.

2018. jan. 2. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!