Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei lite 8 telefonom...

Huawei lite 8 telefonom képernyője elsőtétült. Épp olvastam rajta (a vulkánokról). Mi történhetett? Megnyomtam valamit? Elromlott? Az értesítésekre rezeg és becsöng, amikor felhívtam.

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A vulkáni hamu miatt nem látsz semmit. Várd meg míg leülepszik.
2018. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces. És valami értelmes is volna?
2018. jan. 2. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnyomtál-e valamit, azt neked kell tudnod.

Vagy elromlott.

2018. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fényerőt nem vetted le teljesen? Van olyan program, amely a fényerő alap beállítását felül tudja bírálni, Pl böngésző, videó lejátszó. A VLC például 1%-100% ig képes kezelni a fényerőt, telefon hardverétől függően az egy százaléknál alig, vagy egyáltalán nincs háttérvilágítás. Lehet, hogy kontakt-hibás a kijelző csatlakozónál, és ezért nem működik. Amikor kikapcsolod a telefont és vissza bekapcsolod, akkor sincs semmi látható a kezdőképernyőn? Vagy csak a rendszer elindulása után sötétedik el teljesen?


Ha elinduláskor sem látsz semmit: Hardverhia/kontakthiba: szervíz.


Ha elindulás után lesz sötét, szoftver/beállítás hiba, szervíz újrarakja a telefont...

2018. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!