Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karc eltüntetése kijelzőről? SOS

Karc eltüntetése kijelzőről? SOS

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy telefont a szüleimtől, amire a lehető legjobban vigyáztam. Mai nap figyelmetlenségből betettem a kabát zsebembe, ahhol a kulcsom is volt. Felül az előlapi kamera alatt (ahol a fekete sáv és a képernyő találkozik) keletkezett egy 2-3 mm-es karc. Nem túl mély, inkább széles ujjal nem érezni, csak ha a körmöm húzom rajta végig. Nem feltűnő, csak kikapcsolt állapotban ha úgy megy rá a fény, egyébként nem igazán látni. El lehet tüntetni valahogy? Samsung Galaxy A5 (2017)

2018. jan. 2. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem vigyázhattál rá ezekszerint. Amúgy talán valami ilyen cėlra tervezett tisztító folyadėkkal kellene felpolírozni.
2018. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindent megtettem, elejétől kezdve tokban tartottam, az üvegfólia még nem érkezett meg. Nyilván nem direkt tettem a kulcsom mellé. Azért köazönöm a választ,utána nézek. Ha valaki tud pontosabb megnevezést ilyen szerekhez azt is megköszönném!
2018. jan. 2. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Karc = fizikai sérülés. Nincs csodaszer ami eltünteti.
2018. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg a kulcsnak nem kéne megkarcolnia.

Na mindegy, ez a hajó már elment.

2018. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom hogy jó lenne-e xD, de azért ha enyire kell neked kiprobálhatod ezt:

[link]

[link]

Vagy inkább hagyod békén és veszel rá foliát.

2018. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!