Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meik telefon éri meg a jobban...

Meik telefon éri meg a jobban 2018 ban? Iphon6 vagy galaxy s6 edge?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem mai darabok de a 2 közul meik a jobb?
2018. jan. 3. 02:45
 1/5 anonim válasza:
Én az iphone -t jobban szeretem mint a többit (iphone 6s -em van), és szerintem az iphone 6s éri meg jobban vagy ha van egy kis több pénz akkor már 7 -es, mert sokkal több ideig fogják támogatni meg “jobb” is. Én is 7 - est szerettem volna de még a 6s -t is csak használtan tudtam megvenni.
2018. jan. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bar inkabb vagyok samsung fan mint apple. De szerintem is jobban jarnal ebben az esetbem egy 6s el.
2018. jan. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik ?
2018. jan. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a Samsung! Hardveresen jobb, az Androidot jobban ki lehet használni, és bár nem a legfrisebb szoftver van rajta, de pár évig még támogatott lesz!
2018. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló : de még az android 8at is meg fogja kapni
2018. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!