Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan talalhatnam meg a a...

Hogyan talalhatnam meg a a taxi tolton hagyott iphone 7 plusom?

Figyelt kérdés
Dec 29 en hajnal fel 2 fele az instant nevu szorakozohelyrol jottunk ki,leintettunk egy sarga taxit(szamat, rendszamat nem tudjuk, telom majdnem lemerult es felajanlotta a taxis h rateszi toleni.Hazaertunk kiszalltunk es utana 1-2percre ra jutott eszembe h a taxiban maradt a telom.Egybol hivtam nagyon sokszor masfel oran at, de semmi valasz.Majd utana visszahivnak a szamomrol h a taxibol egy utas, debrecenbe megy vissza, azhitte a sajat teloja.Leadja a kiraly utcai kuplungba..Mondtam h varjon, es mar nem volt elerheto.Valszeg a taxis lehetett mert nem voltam lenemitva mert nem vette fel?CSAK egy alibi hogyha esetleg emlekeznenk a taxi szamra vagy rendszamra.iphone keresese bevolt kapcsolva, de offline azota, nem talaljuk.Rendorsegen felejeltest tettem, korozni fogjak ieme alapjan, de az tu a szenakazalban, igazoltatasnal majd nezik az utca emberenel 1 az1 milliohoz.Szollgaltato azt mondja o is csak akkor tudna bemerni ha bekapcsolnak.De ha leadjak a keletibe a toroknek atuti ieme szamot, szetszedik alkatresznek, meg is hogy kerulne elo? 21.szazadban azthittem h kikapcsolt allapotban is van mod a bemeresre, mert egyertelmu ha ellopja valaki kikapcsolja..De elvileg igy csak egy targy, nem komnunikal semmivel..Cseszhetem iphone keresest ha kikapcsoljak, de melyik tolvaj hagyna bekapcsolva?Ezert kb.felesleges ez a funkcio szerintem.
2018. jan. 3. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
iphoneon nem fogja az arab átütni az imeit...
2018. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehetetlen?Ha alkatresznek szedik szet?29 hajnal 4 ota offline ha rakeresek. Elveszett modot aktivaltam, de csak akkor lep hatalyba ha csatlakozik a halozatra a telo, addig azt irja h "fuggoben".
2018. jan. 3. 13:44
 3/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én nem így tudtam, mert állítólag az a funkció kikapcsolt állaptban is működik Iphone-nál.Menj el oda, ahová leadták, szerintem ennyit megér a dolog.
2018. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem adta le ott senki, felhivtu, irtam is nekik!Fura h taxis masfel oraig nem vette fel.Majd utana egy utas..Elejen azt hittem van remeny.. Gondoltam magamaban aki ellopna csak nem hiv fel elotte..Aztan arra gondoltam h tuti a taxis volt vagy megkert valakit alibikent, hogyha esetleg emlekeznenk a kocsira,telo szamra,rendszamra mossaa kezet.
2018. jan. 3. 15:56
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudod jol! Rakeresek, nem talalja offline, akkor jelzi offline, ha le van merulve az akku,vagy kivan kapcsolva. Van egy olyan opcio hogy "elveszett mod" ezzel egy teloszamot tudsz megad i, meg egy kis uzit annak aki megtalalja, ha bekapcsolja a tarcsazonal ahol beirod a kepernyozar kodjat mutatja tel szamot es az uzit hogy pl."kerlek keres xy szamon,jutalombam reszesulsz" de ez is csak akkor aktivalodik habekapcsoljak a telot ez alltal csatlakozika a halozatra, de a simet mar letiltattam a szollgaltatonal..De ha valaki vissza akarta volna jutttni az elso 2-3 nappban megtette volna, vagy jelzi hogy nala van.
2018. jan. 3. 16:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Elobb visszamerult volna ha az utca embere talalja meg, egy taxisnak minden fele kapcsolata van, raadasul fiatal volt,nem idosebb, es tuti ert az iphonokhoz sott az lehet neki is, mas kulonben nem lett volna nala tolti, es nem ajanlja fel.
2018. jan. 3. 16:11
 7/10 anonim ***** válasza:

nem volt a telódon kód v touch id?

gondolom nem, ha vissza tudtak hívni, fel tudtak hívni

miért nem tettél rá kódot?

2018. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ennyire hulye nem vagyok,6 jegyu koddal volt vedve, de visszatudnak hivni,kepernyozarban jelzi ertesitesi listaban szamot rakattint es visszahiv.
2018. jan. 3. 16:43
 9/10 anonim válasza:
A taxitársaságot nem kerested meg? Kit küldtek akkor, abban az időben fuvarba oda? Esetleg meglenne a név, és a rendszám. Bár azzal sem lennél nagyon kisegítve...
2018. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Leintettuk, nem tudunk semmit, se kocsi tipust, se rendszamot, se teloszamot.
2018. jan. 4. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!