Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek milyen színű telefon...

Kinek milyen színű telefon tetszik?

Figyelt kérdés

Nekem fehér elejű és arany hátlapos van.Érdekelne mások véleménye.

Nő vagyok.

[link]


2018. jan. 3. 19:42
1 2
 1/15 anonim válasza:
Fekete
2018. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bármi jöhet, ami férfias, vagy unisex. Kialakítástól is függ a dolog, egy Note 8-at például biztos nem vennék meg fehérben, míg egy LG V20-at minden további nélkül.
2018. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2018. jan. 3. 19:49
 4/15 anonim ***** válasza:
Fekete, de nem ez alapján választok, ha olcsóbban megkapnám azt a mobilt, amit kinéztem, de csak fehérben vagy rózsaarany színben volna, megvenném, úgyis vennék rá tokot, csak ez esetben nemm átlátszót, hanem feketét
2018. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kék
2018. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Arany (olyan bézs szerű), illetve bordó
2018. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szürke.
2018. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
A bugyikék.
2018. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok, és gyűlölöm a rózgold színt, főleg mikor mondják hogy az olyan csajos. :) Nem tudom miért hiszi mindneki hogy egy nőnek csak rózgold, vagy fehér telefonja lehet. Nekem a bézs tetszik, de csak akkor ha elöl is bézs, nem fehér. Tehát az egész telefon bézs legyen. Vagy még a Huawei-nek van egy nagyon szép kék modellje, most nem tudom pontosan melyik, talán a P10. És a fekete telefonok is tetszenek nő létemre, sőt most is olyan van. :)
2018. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez szép szinű.

[link]

Meg nagyon jó telefon .

2018. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!