Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tetszik nektek az új...

Hogyan tetszik nektek az új Samsung Galaxy S8?

Figyelt kérdés
itt egy videó meg egy kis ismertető róla: [link]

2017. ápr. 2. 11:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Tetszeni tetszik bár a plus modell, de mondjuk nem értem miért "kicsi" az aksi simába 3000 mah, nagyba 3500...

az s7edge ben 3600 volt


Szerintem bevárom a kövi iphone-t azt akkor veszek telefont, addigra mindenki kiadja az idei éves telefonját

2017. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Egyrészt nagyon állatul néz ki, másrészt vannak számomra zavaró dolgok.


Ami engem zavar:

Csillogós, ujjlenyomatgyűjtős felület. Igazán csinálhatnának már olyan telefont, ami nem csúszós, nem lesz nyálkás az ujjadtól, és nem tükröződik ezerrel a kijelzője. Az a baj hogy az emberek is inkább a csilli-villit szeretik a praktikus helyett.

2017. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Trevor. ***** válasza:
100%
Nem lett rossz, de nekem annyira mégsem jön be. Ha már elkérnek érte majd' 300K-t, akkor igazán rakhattak volna bele nagyobb akksit (középkategóriás telefonokba be tudnak rakni 3000-4000mAh-s telepet, de ebbe nem), az ujjlenyomatolvasó elhelyezése elég szerencsétlen, mert tele lesz ujjlenyomattal a kamera, 6GB ramot nyugodtan belerakhattak volna, hogy időállóbb legyen a telefon. A dizájn szubjektív, nekem nem jön be az "edge" féle lekerekítés.
2017. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Ujjlenyomat olvasó szerintem is elég szerencsétlen helyre került. De ahogy látom nem csak nekünk tűnt fel:

[link]

2017. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Maga a telefon egész jó, csak nem közel félmillió forintért.


Az ujjlenyomatolvasó egyébként tényleg rossz helyen van, belenyúl az ember a kamerába, meg kényelmetlen odanyulni a bal kezeseknek(ha jól tudom bal oldalon van), rakhatták volna a kamera alá, középre.

2017. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
*a jobb kezeseknek
2017. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
49%
Nekem eddig pont a fizika/érintő gombjai miatt tetszettek a samsungok szerintem gusztustalanok a szoftveres gombok ott alul. Nagyon jól nézki de pl. a hatásó kamerája szinte ugyanaz, sebességre benchmarkok szerint még mindig veri ezt is az i7, szép-szép de maradok az ios-nél :D
2017. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csalódtam benne,szerintem ocsmányul néz ki(nem értem miért kell ez,az s6,s7 ben elkezdett külsőt kellett volna benne továbbvinni szerintem,nekem az jobban bejön),illetve én minimum 6gb ramot vártam,és a képek alapján a gombok elhelyezése is rossz,szerintem ez a teló,nem is egy s8 lett,hanem egy s7 facelift,ja és megint beütött a hibapont,ugyanez volt az s5 és az s6 közt is,kisebb lett az aksi...
2017. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom ha a Home gombon van a fingerprint scanner, de ez most hátra a kamera mellé került, aminek következtében tiszta maszat lesz a kamera. Minden felvétel előtt le kell törölni, de ez egy hirtelen pillanatban elmarad.


Nagyon jó ötlet a Samsung Dex (Desktop Experience), de a Dex Dock képezhetné az alap csomag tartalmát.


Sok a technológiai újítás benne, és kevesebb a teljesítményben lévő növekedés. Annak ajánlatos megvenni akiknek tetszenek az feature-ök, aki a nagyobb teljesítményért venné az vegyen S7-et.

{100% magánvélemény}

2017. ápr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az igazi. Ez nem egy Galaxy S8, hanem a Galaxy S7 EDGE különkiadása S8 néven.
2017. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!