Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom nem engedi, hogy...

A telefonom nem engedi, hogy ne zároljam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A telefonom mintával van zárolva,de én ezt nem szeretném. Amikor a beállításokban ezt szeretném megcsináljuk nem engedélyezi. Ilyenkor mit tegyek,azt szeretném,ha húzással lehétnél feloldani,de így nem tudom mit csináljak? Samsung galaxy j3( 2016) valaki segítsen légyszíves!

2018. jan. 3. 20:40
 1/3 anonim válasza:

Rootos? Ha igen akkor innen szedd le a gyárit sammobile.com/firmwares és az odin 3.? Al rakd rá de előtte gyári resi a telón


Ha nem, akkor is szedd le ezt a cuccot, annyit csinál h ujrarakja az egész telefon szoftverét nem csak letörli a fájlokat es appokat amugy rengeteg vidi van róla youtube on

2018. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor nem állítja visszagyárira ugye? Már egyszer volt olyan,és azt nem szeretném,másképp nem lehet?
2018. jan. 6. 22:51
 3/3 anonim válasza:
Azt sajnos nem tudom de igen letörli az egészet annyi biztos. Nekem galaxy core 2 volt azzal nem tudtam mást, esetleg ha nincs olyan sok fontos dolgod akkor csinálj egy fiókot itt mega.nz ez egy 50gb os ingyen felhőtárhely és itt sok mindent megtarthatsz
2018. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!