Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon csere esetén a...

Okostelefon csere esetén a micro kártyán levő alkalmazások elvesznek?

Figyelt kérdés
Első okostelefonunk van most lenne lecserélve mert nem egy sikeres választás lett. Az lenne a fő kérdés, hogy amik a kártyára lettek letöltve alkalmazások azzal mi lesz?Mivel mobilnet van elég sok adat ment rá a letöltésekre.
2018. jan. 3. 20:44
 1/7 anonim válasza:
igen elvesznek
2018. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, így gondoltam én is
2018. jan. 3. 20:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, ugyanezt a micro sd kártyát másik telefonba betehetem? Fog működni vagy kuka?
2018. jan. 3. 21:03
 4/7 anonim válasza:
milyen az sd? és milyen telóba kell? valószínű jó lessz
2018. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Android esetén az appok a gugli accounthoz vannak kötve, belépve bármikor feltelepítheted azokat egy másik telefonra. A kártyára rakott cuccok meg lényegtelenek, mert az új telóra úgyis telepíteni kell azokat.
2018. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A márkáját most nem tudom milyen sd kártya 4 gb-os. Most Vodafone smart mini 7 van és xiamoi redmi 4a a terv
2018. jan. 3. 21:59
 7/7 anonim ***** válasza:
A legjobb ha előtte törlöd, formázod a kártyát.
2018. jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!