Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kártyafüggetlen telefonba új...

Kártyafüggetlen telefonba új sim kártyát kell venni, új telefonszámmal?

Figyelt kérdés

Telefoncsere előtt állok. Eddig T-mobilos telefonokat használtam, de most kártyafüggetlen telefont akarok venni (jobb áron lehet hozzájutni). Az eddigi telefonomban normál sim kártya volt. Kinéztem már az újat, de abban micro sim-es hely van.


Kérdésem az lenne, hogy ehhez új sim kártyát kell vennem a szolgáltatómnál, vagy ingyen cserélik?


És még valami: ha szeretném megtartani a jelenlegi számomat, arra új kártya esetén is van lehetőség?


Remélem érthetően írtam le a kérdésemet. :)

Előre is köszönöm a válaszaitok.



2017. nov. 12. 15:20
 1/2 anonim válasza:
100%
- Érthetően írtad! Nem veszíted el a számodat, a szolgáltatód kicseréli, általában ingyen. A két sim között csak méretbeli különbség van, a szolgáltatás ugyan az, s a szolgáltatód sem akar elveszíteni emiatt. Menj be a szolgáltatódhoz,pár dolgot, iratot kérni fog!
2017. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bemész a Telekomhoz, kérsz egy micro simet és ingyen adnak. Pár perc az egész. A lényeg, hogy a te neveden legyen a sim.
2017. nov. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!