Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont vennétek a...

Cs.Lajos kérdése:

Ti melyik telefont vennétek a nokia 6 vagy a huawei p10 lite?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy huawei p8 lite van nekem. Ki is szolgál. Már kicsit lassúnak érzem néha , nyáron lesz 2 éves. Ezért lassan cserélni szeretném egy új telefonra és nagyon bejön a fent említett két telefon. Mindennapi használatra kell. Nekem ami fontos! Jó anyagokból legyen összerakva (masszív) kamera, üzemidő, hangzás mert elég lármás helyen dolgozom kell a hangos telefon. Játék ilyenek nem nagyon érdekelnek. Amivel játszok az a jelenlegi telefonon is szépen fut. Ja és a duál sim ami még számomra elengedhetetlen. Köszönöm

2018. jan. 4. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
P10 lite
2018. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Huawei p10 lite Soha nem hagyott még cserben. :)
2018. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nokia 6

Prémium anyaghasználat (alumínium ) egy tömből kivágva szóval stabil :D. Hangzása sztereó és a hangereje bitang erős.Stabil napra kész egyszer sem hagyott cserben. Szóval én nyugodt szívvel tudom ajánlani!

2018. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2018. jan. 19. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!