Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Doogee X5 és a Samsung...

A Doogee X5 és a Samsung Galaxy Pocket Neo S5310 telefonnaimba baj hogy ki vannak kapcsolva a szoftver frissítések és applikáció frissítések? Nincs rajtuk vírusirtó sem az is baj?

Figyelt kérdés

Sokan mondják kötelező frissíteni minden telefont. Csak ezek egy idő után be lassítsák a telefonokat, és tele rakják minden szeméttel, és megint újba kell rakni a rendszert. Nálam nem működik a Google Play mert be se léptem, így 1 db frissítésem tud letöltődni.


Szerintetek jól tetem mindent ki kapcsoltam?

Szerintetek az is jó nincs vírusirtóm?



2018. jan. 5. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A frissitéseket kapcsold vissza, meg fog bolondulni a telefon. Egy ismerősöm járt úgy, szinte használhatatlan lett a telefon. A virus irtó az felesleges rá.
2018. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Melyik frissítésekre gondolsz?


- Szoftver frissítésekre

- Applikáció frissítésekre


Nálam az applikáció frissítések mindig be lassítsák nagyon a Samsungot.

Doogee meg egy idő után a wifi le kapcsol állandóan csak újba rakás segít mind a kettő telefonnál.

2018. jan. 5. 20:42
 3/4 A kérdező kommentje:
?
2018. jan. 5. 21:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. jan. 9. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!