Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki találkozott már ezzel...

Valaki találkozott már ezzel a vírussal: Android/Agent. AKN?

Figyelt kérdés
Ezt találtam a telefonomon, már eltávolítottam. Annyit tudok hogy trójai vírus. Többet nem. Tud még kárt tenni a telefonomban, ha már letöröltem? Mik a tapasztalataitok ezzel a vírussal kapcsolatban?

#vírus #Android vírusok #Android/Agent.AKN #trójai vírusok
2018. jan. 5. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogyan/hol találtad a telefonodon belül? Lehet, hogy érdemes lenne újratelepítened, beállításokban van egy efféle opció.

Milyen eszközöd van?

2018. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]


Néhány link, ahol erről írnak.

Tölts le néhány vírusirtót ezek közül: Avira, ESET, 360 Security, Clean Master, Avast, AVG, stb. minddel ellenőrizd a telefonod a biztonság kedvéért. Nem árt, ha újratelepíted, így elméletileg minden szemét törlődik. Viszont egyes vírusok rátelepszenek úgy a telefonodra, hogy az újrarakás sem segít, de valószínűleg nálad nem így van ez az eset. :)

2018. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A telefonom Navon Mizu D504 V3. Van víruskereső programom, az ESET Mobile Security and Antivirus, ezzel találtam meg és távolította el.
2018. jan. 5. 22:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor tűnt fel, amikor rengeteg reklám ugrott fel, még akkor is amikor egy alkalmazás sem volt megnyitva. Plusz nagyon gyorsan merült az aksim ( a szokottnál sokkal gyorsabban)
2018. jan. 5. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Értem. Azóta már jól működik?

Véleményem szerint majd érdemes lenne váltanod telefont, 20-40k árban a Xiaomitól, Huaweitől is kapsz telót. :)

2018. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azóta működik, de nem szivesen váltanék mobilt, ugyanis kb. 2 hete kaptam.
2018. jan. 7. 08:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Használd egészséggel! ;)
2018. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. jan. 17. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!