Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki találkozott már ilyen...

Valaki találkozott már ilyen gondokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Légyszíves segítsetek már mert tegnap jött meg a telefon amit rendeltem használtan, de azt írták róla hogy csak 1x volt bekapcsolva.

A telefon egy Meizu Note 3 16GB-os és a problémám az hogy megkaptam ugye tegnap 49%-on volt és 2 óra alatt lemerült. Jó én utána egyből felraktam a töltőre még délután 5-6 között kikapcsolt állapotba és ma reggel 8-9 óráig úgy hagytam. Ma viszonylag jobban bírta de nem is használtam sokat inkább este 8-kor használtam fél órát de 50%-ról írtó hamar lemerült megint.

Na van még olyan probléma is vele hogy eléggé melegszik 47 fokos minimum ha 5 percig használom, van olyan hogy a kamera alkalmazás ki írja magas hőmérséklet miatt leáll, messengeren az előlapi kamerával ha próbálnák selfit csinálni akkor csak vibrál a kép benne, az arcom csak úgy ugrál ide oda :D és a gyári töltőjével egyáltalán nem veszi fel a töltést, vagy is csak az USB kábelét tudom használni mivel az aljzat EU-s szabvány amit nem tudok konnektorba használni, így másik töltővel vagyok kénytelen használni, de még a töltök közt is válogat.


Találkozott már valaki ilyen hibákkal?



Tudom hogy kínai telefon, de olvastam róla sok jó véleményt és hosszas keresgélések után se írt senki se ilyen problémákról, a sok jó tapasztalat miatt vettem is meg ezt a telefont



2017. márc. 15. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot az eladóval és beszéld meg a visszavásárlás részleteit.
2017. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Átbsztak egyértelmű
2017. márc. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trevor. ***** válasza:
A beállítások/akkumlátor résznél nézd meg, hogy mi eszi az akksit.
2017. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. végezz egy hard resetet, hogy szoftveresen tiszta legyen, úgy használd egy kicsit.

2. használt készülék vásárlásnál mindig be kell kalkulálni egy új akkut.

2017. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az akkumlátor melegedne benne? most meg már fel se veszi a toltést. :/ Jeleztem annál akitől vettem.
2017. márc. 17. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Már jó régi a kérdés, de mi lett végül?

A gyári visszaállítást (hard reset) én is ajánlom mindenképpen, illetve ha jött ki szoftveres frissítés, azt is ajánlott feltelepíteni, mert lehetett rajta olyan verzió, amivel probléma volt.

Egyébként nekem is M3 Note-om volt, semmi problémám nem volt vele. Most M6 Note-ot használok, de az M3-at jobban szerettem.

2018. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!