IPhone 6s plus?

Figyelt kérdés

Egy új telefont szeretnék vásárolni és az iPhone 6s plus nyerte el a tetszésemet.Csak az a gondom,hogy a mostani telefonom lényegében jobb(Huawei p9 lite),mint az iPhone(jobb a kamerája,jobb a processzora,nagyobb az akksija,stb.tudom,hogy nem ez a lényeg,merthogy az iPhone az ios miatt jó)

Szerintetek megérné egy iPhone 6s plus 2018-ban?

(Vagy válasszak egy más hasonló árkategóriában lévő telefont?)



2018. jan. 6. 10:37
 1/3 balee2001 válasza:
43%
Őszintén szólva én nem vagyok oda az Apple-ért, főleg, hogy most a régieket mind belassítja, csakis azért, hogy az új, fél milliós iPhone-okat vedd. Szerintem inkább Sony-t végy. Mondjuk a Sony Xperia XZ Premium. Erős, jó akku, jó kamera, jó proci meg minden ami kell. Nekem is ez van és a világ legjobb döntése volt. Ráadásul mindent támogat.
2018. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most vettem egy sima 6-ost.


iphone 6, 32 Gb-os.


Újonnan persze.


Teljesen jó telefon, aksi is jól bírja, gyors, ios 11 van rajta semmi gond vele.


Lehet nem is kell neked a plus, szerintem egy iphone 6 vagy 6S teljesen jó vétel 2018-ban.

2018. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem korábban 6S-em volt, és az előtt egy 6-os. üzemidőben én úgy éreztem, hogy a 6S kevesebbet bírt, tehát az egy jó döntés lenne, ha plust választanál.


maga a telefonnal sincs semmi gond, bőven megállja a helyét, bár én ha újat vennék, akkor a legújabb modellt inkább. régebbiből inkább vennék egy megkímélt használtat.


ez a lassításbotrány is nagyrészt hiszti.

érdekes módon ameddig nem lett ebből botrány, senki sem panaszkodott arra, hogy használhatatlan a 6-6S-e vagy esetleg a 7-ese, mert valaki már olyan kaotikusnak érzi a helyzetet, hogy már az 1 éves telefont is lelassítják ezek a szemetek. hol voltak akkor mondjuk fél évvel ezelőtt ezek az elégedetlen emberek?

iOS 10.2-ben már benne volt ez az algoritmus állítólag...


az, meg hogy egy 5S nem hozza már azt a szintet egy iOS 10-zel vagy 11-el, mint mondjuk 9-cel, az teljesen természetes. de irreleváns elvárni egy 4 éves hardvertől, hogy ugyanazt tudja, mint a fiatalabb modellek...


de el lehet képzelni ezeket úgy, hogy mondjuk egy animáció nem 40-50 fps-el megy végbe mindig, hanem van, amikor 25-tel. vagy nem 0,4 másodperc alatt nyitja meg neked az alkalmazást, hanem 0,7 másodperc alatt...nem hinném, hogy ebbe halnak bele az emberek...


arra viszont azért készülj fel, hogy már az ios sem az a brutálstabil rendszer, ami néhány éve volt...de ez nem jelenti azt, hogy elvetendő, android sem stabilabb nála, így meg hát továbbra is ízlés kérdése, melyik tetszik jobban.

2018. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!