Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek is rohaft gyorsan...

Nektek is rohaft gyorsan lemerül a Huawei más telefonhoz képest?

Figyelt kérdés

Egy iPhone simán kibírta 10 %-al majdnem egy órát is.

Ezen meg látod, hogy potyognak a százalékok, rohadt gyorsan merül. Oké töltésnék 1 perc alatt felmegy 5 %-ra de ennyi idő alatt le is merül.


2018. jan. 6. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem Honor 7 van, és tényleg feltűnt mostanában, hogy gyorsabban merül, mint újkorában... Szerintem mostantól nézem majd, milyen gyorsan megy le, hasonlítsuk össze.
2018. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez féléves csak.
2018. jan. 6. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem GX8 as volt.1,5evesen adtam el.nem volt vele ilyen jellegu problemam.

Viszont a gyerkoc p8liteja kepes ejjel 60%ot merulni kikapcsolt wifivel.

2018. jan. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mekkora akku van benne?

Mert már vásárlás előtt meg kell nézni hogy mekkora.

4000 mAh alatt nem szabad megvenni , akármilyem márka a telefon.

2018. jan. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2900 mAh

P9 Lite

2018. jan. 7. 08:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem huawei p10 van, egy éves a telefon, és azt vettem észre hogy ez előző telfonjaimhoz képest (Samsung Galaxy S3, iPhone 5s, iPhone 6s) a Huawei sokkal lassabban merül. Én épp azért váltottam Huawei-re mert tudtam hogy az lassan merül. Nem tudom hogy a te mobiloddal mi a gond, de lehet hogy tönkrement az aksija mert rosszul töltödted vagy ilyesmi
2018. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az hogy 4000 mah alatti telefonokat nem szabad megvenni az hülyeség. A mobilokban akkor aksi van amekkora kell! Ne az akkumulátor alapján válassz telefont!
2018. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerintem ez egy hibás telefon.

Állandóan lefagy, komolyan. A Facebooknál szinte mindig.

2018. jan. 7. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hibás, az unakatesom vett iPhone 6s-t, az hibás volt ezért visszaküldte. Aztán küldtek neki egy másik vadonatúj telefont, és az is hibás volt. Aztán megint visszaküldte és harmadszorra már hibátlan telefont kapott. Néha megesik. De az is lehet hogy a telefon hibátlan volt, és később romlott el, nekem is ez volt az iPhone 7, plus-ommal, ezért váltottam Huawei p10-re, és már egy éve hibátlanul működik, és nagyon lassan merül
2018. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ez az elejétől hibás. Amúgy szét is tört kicsit a hátlapja, van rá biztosítás.

Szerintetek visszaadjam? Így két hétig nincs telefonom...

Nekem az iPhone hibátlan volt... Túlárazott, de sokkal jobban szerettem.

2018. jan. 7. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!