Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlen kifizettem valamit...

Véletlen kifizettem valamit AppStoreban! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy képet szerkesztettem és feldobta az alkalmazás fizetős verzójának lehetőségét, de mivel az ujjam a Home gombon volt, ezért érzékelte az ujjlenyomatomat és kifizettem... vissza lehet ezt valahogy állítani?
2018. jan. 7. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kaptál róla egy számlát e-mailben az Appletől. Nyisd meg, van benne egy probléma jelentése nevű link. Nyisd meg, jelentkezz be, aztán válaszd ki, hogy nem akartad megvenni. Elküldöd, aztán hátha visszaállítják. Csináld minél hamarabb, annál hitelesebb a dolog a szemükben, hogy véletlen volt.
2018. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ujjlenyomatos vásárlást meg inkább kapcsold ki :)
2018. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a számlás lehetőségben még le tudtam mondani a próbaverziót. :) Igen, azonnal ki is kapcsoltam.

Mégegyszer köszönöm a segítséget!

2018. jan. 7. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!