Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont használsz? (lent)

Milyen telefont használsz? (lent)

Figyelt kérdés

Mire használod és mióta?

Elégedett vagy vele?

Vagy szívesen lecserélnéd? (Ha cserélnéd milyen telefonra váltanál?)



2018. jan. 7. 17:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

most éppen egy iphone 6-ost használok, sima 6-os.


32 Gb-os, mindenre elég.


Előtte felváltva használtam egy s7 edge-t és egy xiaomi 4x-et.


Amit vennék az egy Samsung s8 vagy egy iphone 7-8.

2018. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
57%

iPhone 8 telefonom van.

Karacsonyra kaptam es imadom! Facebook, messenger, instagram, kepszerkesztes, snapchat stb. Viszont neha unalmasak. Szoval ha tudsz/tudtok ajanlani valami jo kis app-ot (akár jatekot vagy barmit) akkor szivesen kiprobalom! 😊

19/L

2018. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Huawei p9 lite (2016)-os kb. egy éve használom. Messenger,internet,ha nincs kedvem a gép előtt ülni, néha fényképezek vele, esetleg egy-két egyszerűbb játék. Ezekre használom. Alapjában véve elégedett vagyok vele.
2018. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Oneplus 3T, munkaeszközként használom, alapvetően elégedett vagyok vele. Lecserélni maximum a kamera miatt cserélném, de rossz képeket ez sem csinál.
2018. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Redmi 4x-em van, 2 és fél hónapos. Netezni, zenét hallgatni szoktam rajta leginkább. Nem igazán vagyok vele megelégedve (már többször is leírtam itt, hogy miért), így gondolkodom a cseréjén. Nézegetem a telefonokat meg véleményeket olvasgatok, de még nem tudtam dönteni
2018. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül elküldtem hamarabb...


Szóval, még nem döntöttem, de Huawei vagy Honor irányában gondolkodom, vagy esetleg egy Meizu-ban. Volt már Meizu-m, egy stabil, gyors, megbízható telefon volt, és a Flyme nekem sokkal szimpatikusabb és átláthatóbb, mint az MIUI. Megértem, ha valakinek bejön a Xiaomi, meg az MIUI, de az nem én vagyok.

Sejtem, mit fogok itt most kapni, de szerintem nem kötelező istenítenem a Xiaomi-t, ha nekem nem jön be!

2018. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32


Általános dolgokra használom, de nem kímélem szegényt :D Teljesen elégedett vagyok vele, ennyi pénzből jobbat nem kaphattam volna akkor, mikor tavaly májusban megvettem. Nem cserélném le szívesen, mert felesleges újat vennem, amíg még ez is tökéletesen működik.

2018. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Xperia x van most már lassan fél éve, alap dolgokra használom, netezek vele, fényképezek, nekem bőven elegendő a tudása, gyors is, viszont nagyon tetszik az iphone 8 :D lehet a következő az lesz.
2018. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A3(2017)van szeptember ota.

Netezek,filmezek rajt.neha fotozom.egyenlore eleg (memoria kartyaval).

A kovi vagy huawei vagy Samu A8 lesz(ha minden igaz A8 lesz az idei A5)

En mindig lecserelem 1-1,5 ev utan.

Akkor meg eladhato a telefon,viszonylag jo aron.

2018. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Google Pixel 2 XL -em van


Elégedett vagyok vele, a sok negatív pletykából eddig csak egy dolgot tapasztaltam, hogy kékes a kijelző, ha oldalról nézem, de általában szemből nézik az emberek a telefont.


Fényképezésre használom, google térképre töltök fel képeket általában. Netezek, google hitelesítőt használok a megerősítésre oldalakon belépéshez, GPS nek használom, chromecastra streamelek vele.


Nem cserélném le, 4 évig szeretném használni, aztán majd talán akkor lecserélem. Egy kicsit lelkiismeretfurdallásom volt miután megvettem ilyen drágán, azelőtt nem költöttem ennyit telefonra. A következő telefonom valószinüleg nem lesz ilyen drága.

2018. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!