Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple 1 év gyártói garancia...

Apple 1 év gyártói garancia megér 20. 000 forintot új készülékre?

Figyelt kérdés
Már alapjáraton furcsállom, hogy apple-nél ilyen van. Bemegyek a boltba kivan írva az ár ami egész jónak tűnik erre rákérdez az eladó, hogy milyen garanciával kérem? Mivel a gyártói almás garancia még megdobja a készülék árát 20.000 forinttal. Ellenben ha nem kérem akkor Kínából rendelnek egyet ami ráadásul 3-4 hétig tart és csak sima bolti garanciával adják.
2018. jan. 8. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem romlik el 1 év alatt, akkor nem éri meg nyilván, ha viszont gond lesz, akkor lehet, hogy többe fog kerülni a javítás...mert hogy a bolti gari nagyjából annyiból fog állni, hogy beviszed, és egyből elkezdik keresni a kibújókat, hogy lehetne megtagadni a garanciális szervizelést...
2018. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A dolog ott kezdődik,hogy egy vadi új EREDETI Apple termékre alapból jár a gyártó termék garanciája,tehát ha gond van szó nélkül cserélik.Erre még jöhetnek plusz garanciák (alapból az 1 éves termékgari az eladótól).
2018. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Nevetség ami ezekkel van. Én biztos hogy messziről elkerülöm az iPhonet. Ennyi baj talán egyikkel sincs, még az olcsó készülékekkel sem.
2018. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

#2


ez nem igaz

pl ha függő vagy kinai piacos, akkor hozzá sem nyúlnak itthon

2018. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én meg boldogan sétáltam be a boltba amiért 20.000 forinttal olcsóbban tudom megszerezni mint a tényleges piaci ára. Meg is vettem volna ha nem mondja meg, hogy 3-4 hetet kell várni mire megérkezik Kínából. Köszönöm a gyors válaszokat, ment a zöld pacsi!


#2-4 Már csak azt nem értem, hogy ő akkor hogyan szerzi be? Kínában kilopják a gyárból és konténerekben ideszállítják majd ő és a többi kiskereskedő felvásárolja? De akkor miért nem adja pl 100.000 forinttal olcsóbban?

2018. jan. 8. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

megrendeli kínából, ha szerencséje van, átcsúszik a vámon, az az ő haszna


neked nem fogja annyival olcsóbban adni


plusz lehet megszívod, és olyat ad el amiben pl. nincs wifi mert belpiacos

2018. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam alap szabály:

Kínából 20.000 forintnál drágább dolgot nem veszünk.

2018. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!