Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 3-ról vélemények?

Nokia 3-ról vélemények?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta hogy veszek egy ilyet mert most ilyen béna Windows phonom van...de azt írják hogy nem sokat bír az akksija meg néha belassul..őszintén nekem nem kell hogy sokat tudjon egy telefon tehát például abszolút nem érdekel a kamera mert nem szoktam fotózni! De böngészni szoktam szóval inkább netre használnám meg telefonálásra! De az android meg Elvileg mindig frissít és akkor a 16gb belső tárhely az kevés lehet? Szóval nincsen nagy igényem csak ne legyen úgymond lassú meg lehessen vele normálisan böngészni meg max egy két játék fusson..ennyi

2018. jan. 9. 13:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve 2gb ram van benne az elég lehet/?
2018. jan. 9. 13:25
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Inkább egy redmi 4x
2018. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is redmi 4-est inkább...
2018. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olvastam a redmi 4x-ről.Azt írják nagyon jó az árához képest de a Nokia 3 valahogy jobban tetszik kb egy árban vannak. Redmi 4x mondjuk sokkal többet tud hát nem is tudom..nehéz dönteni
2018. jan. 9. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit nehéz dönteni. Azért az árért már bármelyik telefon jobban megéri. Sokkal nagyobb tudása van , mint a nokiának.

2/16 Gb, 2600 mAh akku, nagyon karcsú minden része.

[link]

Vegyél egy ilyet, ez össze hasonlithatatlanul jobb.

2018. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!