Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha vodafonos vagyok és nem...

Deme Marcell kérdése:

Ha vodafonos vagyok és nem tudom a ügyfél szolgálati kódom és a régi okmányom sincs meg mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék számot cserélni.

#Vodafone #Nem tudom a ügyfél szolgálati kódom és okmányom sincs meg
2018. jan. 9. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! én úgy tudom hogy nem kell a szolgáltatások megrendeléséhez ügyfélkód de szerintem a Vodafone üzletben tudnak segíteni ha a nevedre vásároltad a kártyát. Személyigazolvány bemutatásával.
2018. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia :)

Abban az esetben ha nem tudod, mi az Ügyfél kódod és nincs régi okmányod, az új okmányaiddal keresd fel az üzletet ahol tudnak azonosítani, és ott cserélik az új számra, és még kódot is tudnak neked módosítani.

Én is így jártam és az ügyfélszolgálaton egy hölgy mondta ezt és bementem az üzletbe és segített a hölgy, nem tartott sokáig. :)

2018. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!