Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem érzékeli a PC a...

Nauto kérdése:

Miért nem érzékeli a PC a telefont?

Figyelt kérdés
A baj annyi,hogy a telefonom ( Samsung Galaxy S2) nem tudom bekapcsolni,mert frissitési hiba lépett fel.Mondták,hogy rootoljam,de mivel nem tudom bekapcsolni,így nem érzékeli.Addig eljutok,amíg a telefonon előjön az a bizonyos "odin mode"tehát hogy számítógépen keresztül meg lehessen csinálni.Csak mikor Odinnal csinálnék valamit,sajnos nem érzékeli a telefont.Drivert szedtem már le! Nagyon fontos lenne! Mit kéne tennem?!

2016. júl. 3. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Odin itt már felejtős...

KIES -el töltsd vissza a gyári rendszert.

[link]

Valami belepiszkált a telefon rendszerébe, lehet vírus, vagy rossz indulatú (malware) program...

Persze ami a telefonon voltak adatok azoknak búcsút mondhatsz, de így legalább még működésre bírhatod.

Ha nem boldogulsz, akkor szervizben megcsinálják...

2016. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.A baj a szervízzel annyi,hogy német rokontól kaptam a mobilt,és nincs nálam jelenleg egy papírja sem,ami van Németországban,az is német ugye.Érdeklődtem és aztmondták hogy max. Németben csinálnák meg..annyit meg nem ér.Ezért szerettem volna megoldást,ezt megpróbálom :)
2016. júl. 3. 22:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem működik,mert a Kies nem érzékeli az S2-met.Se a Kies3 se a Kies.Valaki tudna segíteni? Fontos :((
2016. júl. 4. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!