Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 7 vagy az iPhone 8...

Az iPhone 7 vagy az iPhone 8 a jobb? es melyik mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2018. jan. 11. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Nyilván a 8 jobb, és többe kerül, mert újabb. Ennek ellenére szerintem 2-3 évig nem fogsz a kettő között különösebb különbséget érezni, a 8 hátulja üveg, a 7 meg olyan mint a 6 és a 6s volt.


Ha rám hallgatsz, ma már nem éri meg iPhone-t venni, kinőtte magát az Android annyira, hogy olcsóbban jobb legyen. OnePlus 5T, például.

2018. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
34%
Az elsőnek igaza van. Olcsóbban megvehetsz más telefont, ami jobb is nála néhány szempontból. Csak a márkát kell megfizetni az Iphone-nál.
2018. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Nyilván azért alkották meg az iPhone 8-cat, hogy gyengébb képességű legyen, mint az elődje, a 7-es... Na valyon melyik a jobb!? (Figyeld a számokat, a 8 az nagyobb, mint a 7... Ez talán előrevetít valamit.)


Újonnan 160 000-től van a 7-es, 205 000-től pedig a 8-cas.


Használt fronton pedig 110 000-től a 7, illetve 180 000-től a 8.

2018. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat

Egyébként az hogy lehet hogy a telekomnal 89.990 Ft-tol láttam iPhone 7-et??

2018. jan. 11. 16:19
 5/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok


Az árak, amelyeket írtam neked a szolgáltatói viszonyoktól függetlenek. A szolgáltatóknál olyan képlékenyek a dolgok, hogy abba inkább bele sem mentem. Simán lehet ilyen árban a Telekomnál... A csomagban nyilván megtalálod majd, hogy miért kerül ennyibe.

2018. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Én nem értek egyet az elsővel, nyugodtan vegyél iPhone-t. Nekem a 2 éves iPhone-om szinte ugyanolyan gyors mint új korában, szervízbe sem kellett vinni, meg hát ugye az Apple magának csinálja az OS-t is, így nyílván jobb.
2018. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is vegyél nyugodtan iPhonet. Nekem 7-esem van és tökéletesen működik és hiába nőtte ki magát annyira az android, de ha a gyártók nem optimalizálják rendesen a hardvert a szoftverrel akkor lehet akármilyen csúcsmobil de 1-1,5 év után minden baja lesz és ezt tapasztalatból mondom. Ezért bírják az iPhone-ok 3-5 évig mert jól vannak optimalizálva és igaz hogy drágák és vannak hibáik is de sztem hosszútávra egy iphone jobban megéri. Igazából sztem nincs olyan sok különbség a két telefon között és ezért is döntöttem a 7-es mellett mert annyival nem jobb a 8 mint amennyivel drágább. :)
2018. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kedves kérdező

azért láthattad 90 ért mert nyilván csomagba van pár év hűséggel

a 8 nyilván jobb mert a 7 ránc felvarásos modellje , de a hét is megéri

már csak a a kérdés h neked sima vagy a plusz modell kell

a plusznak jobb a kamerája meg nagyobb (jobb kamerával készithető portré mod)

nézz teszt videókat és megkapod a kérdésre a választ

2018. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ugyan az a 2 csak a 8 asnak a hatlapja üveg azt ennyi meg vezetek nélküli töltést is tud a 8 ás amúgy tok mind 1 melyiket veszed ugyan az a 2
2019. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!