Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil telefon cserénél mire...

Saucony kérdése:

Mobil telefon cserénél mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Készülök cserélni egy jobb telefonra az enyémet, persze érték egyeztetéssel. Viszont az is és az enyém is fél éve vásárolt és van rajta hűség. Az eladó azt mondja platina előfizetéses és fizeti tovább én meg fizessem az enyémet. HA kötünk adásvételit, és netán ő nem fizeti azzal én ki törölhetem a seggem?

2018. jan. 11. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Jájáj! Az ilyen "Fizetem tovább, ne aggódj!" dolgoktól én óvakodnék!
2018. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szerzodest irtok biztosan lehet ellene valamilyen formaju eljarast indittatni ha nem fizet,,viszont ez sokaig huzodhat.
2018. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előre látom mi lesz a következő kérdésed. Átvertek mit tudok tenni?


Egyébként ha valamelyikőtök szerződésében az van, hogy a készüléket nem adhatja el akkor kitörölhetitek az adásvételivel.

2018. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ara hogyha cserélsz igy ne cserélj telefont mint most szeretnéd mert bukhatsz rajta .
2018. jan. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!