Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jártatok már úgy hogy nem...

Jártatok már úgy hogy nem csörgött a mobilotok reggel, pedig be volt állítva az ébresztő?

Figyelt kérdés

okostelóm van aut. ki-, és bekapcsolással. de a bekapcsolás még az ébresztés előttre van beállítva. egyik nap mégse csörgött. egyébként tök profi kis készülék nincs vele baj, azóta is csörög reggel. de már nem tudok megbízni benne, rendeltem egy casio ébresztőórát. amíg megjön a régi mobilt is beállítom és együtt csipognak.

járt már így valaki?


2018. jan. 12. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sokan jártak már így. Nekem az volt a legviccesebb, mikor két egymást követő napon is így jártam. És mindkét nap arra ébredtem, hogy a főnököm hív a munkaidő megkezdése után fél órával, hogy mi a helyzet, merre vagyok. Elnézést kértem, elmagyaráztam, mi történt, megértette. Viszont amikor másnap tök ugyanez lejátszódott, akkor már kicsit furcsán nézett :)
2018. jan. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 2010-es őszi óraátállításnál a legtöbb iphone-on az ismétlődő ébresztés megzavarodott, akkor tele voltak vele a hírek, szóval nem vagy egyedül :D
2018. jan. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, nokia lumia 520-al, el is aludtam,holott dolgozni kellett volna menni. Olyan is volt,hogy hívtak,de nem csörgött, pedig nem volt lenémítva.
2018. jan. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még sosem jártam igy. Nekem mindig csörgött, ébresztett nem volt probléma.

De szombaton vasárnap kikapcsolom ezeket és úgy 5-10 perc eltéréssel magamtól felébredek, és nem is erőltetem tovább az alvást . Igy már hozzá szokott a szervezetem a pontos ébredéshez.

2018. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!