Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung j3 telóm van. kicsit...

Samsung j3 telóm van. kicsit akadozik a töltés ma 5 óra hossza alatt töltötte fel. Akku lehet a hibás? Vagy más?

Figyelt kérdés

Nem tudok újat venni. szereltetni sem,Nincs lóvé.

Volt valakinek hasonló? Várható hogy el fog romlani?KB 1 éves.



2018. jan. 12. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Nézd meg hogy garanciális-e még! Ha kb. 1 éves, akkor lehet hogy az, mert Samsungokra általában 2 év garancia van.
2018. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Most nézem 2017 január 19-én vettem a telenornál.

Majd egy éves és egy év gari van rá. Megnézem hogy tölt tegnap 82% megállt

2018. jan. 12. 12:53
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem vidd el a biztonság kedvéért, mert még van rá garancia!
2018. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hétfön leviszem akkor 15. lesz .Érdekes a telóknál annyi ideig jó ameddig a garancia érvényes,vagy utána romlik el. Remélem nem akarnak majd másik telóra rábeszélni, Telenorba szeretnek
2018. jan. 12. 13:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Ejtetted le magasról, vagy esett bele vízbe? Volt túl sokat nagy hőnek/fagynak kitéve? Az akksin, és a töltésvezérlőn kívül más nem igen lehet. De ha nem merül rohadt gyorsan akkor inkább a töltésvezérlő szarakodhat, ha garis még mindenképpen vidd el.
2018. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem esett le, se vízbe.Multkor mikor 82% nál megállt a töltés,bedugtam a laptopba,ott sem töltötte.
2018. jan. 12. 15:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Amugy ha kicserélik esetleg hasonló tudásura ,vagy árban hasonlót,milyet javasoltok? Vagy mi az amire azt mondjam ,hogy nem kell?
2018. jan. 12. 15:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha cserélik akkor biztosan ne J szériás legyen, hanem egy A5 mondjuk, A5 2017 már 85-90 ezerért lehet venni. És sokkal jobb mint a J, a J a samsungnál az alsókategória az A a közép, az S meg persze a Note a csúcs. Ha nem zavar a nagy kijelző akkor szerintem válts Note4-re az csak 50-60 ezer és egész jó, sokkal jobb mint a j3
2018. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs fizetésem,ugyhogy venni biztos nem tudok.ha nem cserélik le majd veszek akksit ha lesz pénzem.Hülye telenor mindig rá akar valamire beszélni.havonta még többet számolnak rá,
2018. jan. 12. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!