Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S probléma! Mi a...

IPhone 4S probléma! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott egy iPhone 4S 16GB telefon, iOS 9.3.5 rendszerrel(utolsó frissítés) és a problémám az vele,hogy a készüléket lehetetlen kikapcsolni! Kifejtem:


Amikor hosszan nyomom a power gombot, elhúzom a kikapcsoló csúszkát, teker hogy kikapcsol, majd mikor leáll 2mp múlva viszajön az Apple logo és teljesen visszakapcsol. A készülék egyébként újraindításnak érzékeli ezt valahogy, mert a jelkódomat mikor megadom, a következőt írja: "Az iPhone újraindítása után meg kell adnia jelkódját" Ismerősöm iPhone 5-jén ugyanez a szoftver van (9.3.5) és azt mikor kikapcsolod és vissza arra bekapcsolása után-t ír, az enyém újraindításnak hiszi a kikapcsolást!


Mi a probléma, hogyan kell megjavítani?

A készülék akkuhibás, hamarosan cseréltetem(Random töltöttségi szint)ha ez lenne a baj



2018. jan. 12. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A power gomb elöregedett: a benne lévő domború fémlap ellaposodott vagy megrepedt. Cseréltetni kell.....
2018. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A power gombnak nincs baja, az előbb teszteltem.
2018. jan. 12. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Akkor a következő kérdésedet legközelebb ne privátba tedd fel, hiszen az oldal azért van, hogy a másiknak segítsünk, ha neki is ilyen problémája van.


Kérdéseidre a válasz: Nem szoftverhiba, hanem fizikális meghibásodás.


A rendszer a folyamatosan jelző power gomb miatt azt hiszi, hogy újraindítod, A valóságban a domború lemez az öregedée/repedése miatt nagyon nehezen tud visszanyomódni, így hosszú az érintkezési ideje, ami a hiba oka.


Az akksi ugráló kapacitását nem érzékeli Újraindítási kérelemnek a rendszer.

2018. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Olvasók!


Nektek mondom,kipróbáltam,nem a power gomb hibája volt! iOS 9.3.5 szoftverhiba volt, felraktam itunes-szal az ios6-ot (még aláírja ezt az 1 verziót az apple) és azon problémamentes volt. 8.0-val is. Szerintem csaqk újra kellett rakni mert hibás build volt rajta

Úgyhogy megy vissza az iOS 9.3.6 béta a 9.3.5 helyett

2018. jan. 12. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, elfelejtettem, hogy az IOS- is tele mehet szeméttel, és az is megbolondíthatja. A jelzett hibajelenség sokszor a gomb hibája, azért általánosítottam.


Kösz a kiigazitást, Az IOS legyen veled! :-)

2018. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!