Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Két évig szeretnám használni úgy hogy elég legyen a teljesítménye a játékokhoz. Kamera szép legyen! Honor 9 kiesik, nem jön be. Legyen annyira csepp/vízálló, hogy a esik az eső akkor nem lesz baja, és ha beleejteném vízbe de rögtön kivenném akkor se. Két évig szeretnám használni úgy hogy elég legyen a teljesítménye a játékokhoz. Kamera szép legyen! Honor 9 kiesik, nem jön be. Legyen annyira csepp/vízálló, hogy a esik az eső akkor nem lesz baja, és ha beleejteném vízbe de rögtön kivenném akkor se. (120 ezer ft max) Milyen legyen?

2018. jan. 12. 19:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és az akksi bírja! 1 napig. Pl. ha 50%-on van reggel és elmegyek suliba, v valahova és játszom vele, fotózom, akkor bírja!
2018. jan. 12. 19:47
 2/5 anonim válasza:

Nekem Leagoo M8 pro van. Nagyon szép képeket csinál, esőben nekem eddig nem volt baja, bár vízbe még nem ejtettem. Az akksia nagyon jó, 100-on sok napig bírja, ha nincsen nagyon igénybe véve. Egy nap alatt sosem merült még le.

Remélem tudtam segíteni:)

2018. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S7
2018. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S6 Active. IP67.
2018. jan. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél egy olyat amelyiknek 6000 mAh az akkuja.

Megfogsz lepődni milyen sokáig birja.

Az enyém most két éves és még most is szűken de két napig birja , akkor is ha állandóan használom. Napi 8-10 órát.

2018. jan. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!