Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásároltam szolgáltatónál...

Vásároltam szolgáltatónál részletre egy telefont. Nem tetszik, vissza már nem veszik. Nem engedik hogy kifizessem a teljes árat hogy a telefont el tudjam adni és venni másikat. Buknék rajta de sokkal jobb lenne mint ez. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Csak havonta tudom törleszteni a telefon árát. Nem engedik hogy kifizessem, így meg senki nem veszi meg hogy közben meg még ki sincs fizetve... komolyan mondom megáll az eszem. Ha van pénzem akkor miért nem fizethetem ki? Szeretnék egy iOS-es telefont mert az android nagyon nem jött be.
2018. jan. 13. 09:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne háborogj... miért vettél telefont részletre, ha van pénzed kifizetni? Miért nem néztél utána mielött megvetted?

Szerződést kell bontani a céggel, a hűségidőre kiiŕt kötbert kifizetni, a telefobt kifizetni, és kész....

2018. jan. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért háborgok, mert én eleve ki akartam már az elején fizetni a franc sem akart részletet... ez már a 2. teéefon, az előző modellhibás volt, visszavittem, cserélték, de ez is egy SZAR.
2018. jan. 13. 09:52
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Előbb gondolkodj, hogy mit akarsz utána vasarolj, mivel ifos kell neked úgy nincs mivel gondolkodnod, amugy is sok aruhazba ki vannak rakva a telefonok tapizasra, kezbeveheted, attól mert nem vagy kepes hasznalni egy rendszert attól az nem a rendszer hibája
2018. jan. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

"Komolyan mondom megáll az eszem ".

Neked már akkor megállt az eszed amikor gondolkodás nélkül neki szaladtál és meg vetted a telefont.

A szolgáltató nem annyira hülye hogy téged meg a hozzád hasonlókat szponzorálja.

Náluk az a lényeg hogy a profitot beszedjék.

És ezt jól gondolják mert betudják szedni, amig ilyenek vannak akik ész nélkül vásárolgatnak.

Hidd el , ők ebből élnek.

2018. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Kár hogy a kérdéseket nem lehet lepontozni.

Minek írod ki ide hogy nincs eszed?

Tudtad hogy mi a szabály, hiszen ott van a saját kezű aláírásod a szerződésen, ami azt igazolja hogy elolvastad és megértetted ami rád vonatkozik, ráadásul van egy példányod is belőle. Ha eddig nem tetted, olvasd el. Meg az ASZF-et is.

Utána gyere vissza kérdezni.

2018. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

de miért kéne engednie hogy kifizesd?


aláírtál egy szerződést ami téged és a szolgáltatót is kötelezi

2018. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés illetve nem oltogatást kértem hanem ötletet. Mellesleg nem az hogy nem tudom az androidot használni, annyi hogy a kényülék kétszer is széjjel fagyott egy fotó készítésnél. Ahogy mondtam, modellhibás volt.
2018. jan. 13. 10:12
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell vinni és garanciába megcsinálják.
2018. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ok, válaszokok a kérdésedre. Azt teheted, hogy elfogadod a helyzetet.
2018. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Azt nem tudom megérteni,hogy mi az,hogy nem lehetett kifizetni az egészet? Miért kell részlet fizetéssel szarakodni? Ha nekem van x forintom,pont annyi,amennyi a telefon ára,akkor adják ide,ne szarakodjanak a részleteikkel!
2018. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!