Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásároltam szolgáltatónál...

Vásároltam szolgáltatónál részletre egy telefont. Nem tetszik, vissza már nem veszik. Nem engedik hogy kifizessem a teljes árat hogy a telefont el tudjam adni és venni másikat. Buknék rajta de sokkal jobb lenne mint ez. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Csak havonta tudom törleszteni a telefon árát. Nem engedik hogy kifizessem, így meg senki nem veszi meg hogy közben meg még ki sincs fizetve... komolyan mondom megáll az eszem. Ha van pénzem akkor miért nem fizethetem ki? Szeretnék egy iOS-es telefont mert az android nagyon nem jött be.
2018. jan. 13. 09:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

10. Valamit nem értesz. Nem úgy akarta megvenni hogy kifizeti egyben és kész.

Hanem megvette részletre és meg akarja a szerződésben leirtakat változtatni.

NAGY KÜLÖNBSÉG !!!

2018. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A kommentbe azt írta,hogy eleve ki akarta fizetni az egészet,nem részletre. Vagy ezt már a szerződés aláírása után akarta?
2018. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
nem. Pontosan ezt akartam már akkor amikor bementem. Akkor közölte velem a hájas Ursula, hogy bizony csak részlet tudják adni de fizetni nem lehet pedig pénzt is vittem. Vagy félretájékoztattak vagy valóban így van nem tudom. Bocsi az elgépelésekért a régi telómról írok
2018. jan. 13. 11:46
 14/18 A kérdező kommentje:
Ráadásul amikor tegnap bent voltam hogy cseréljék ki. A akkor 3.00-t szórakoztak azzal hogy ki tudják cserélni. A bent lévő hölgy, pontosan ötször hívta föl a másik Vodafone szaküzletet, hogy tanácsot kérjen mert nem tudta kitölteni a szerződést. Este csörgött a telefon, hogy vigyék be neki gyorsan nyolc 1000 Ft-ot, mert elrontotta, ugyanis visszafizetett nekem ennyit az előlegből amit nem lett volna szabad de ezt ő nem tudta és most bajba kerülhet. A mai napon kéne visszavinnem de én nem tudom, ugyanis a nénikémnek a születésnapját ünnepeljük. Ezt mondtam neki, de rávágta hogy ki van zárva és nekem ma be kell Vinnem. Hát nem fogom bevinni.
2018. jan. 13. 11:52
 15/18 A kérdező kommentje:
3 óra akart lenni
2018. jan. 13. 11:52
 16/18 anonim ***** válasza:

Oké, nem tudom más hogy van vele, de ha én nem akarok részletre venni telefont, akkor mindegy ki és mit mond, nem veszek.

Te vettél, elromlott, szerviz.

Kérdés?

Legközelebb rendelj neten telefont. 1 év múlva.

2018. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mondom,hogy érdekes,hogy csak részletre lehetett venni. Minden esetre ha nekem mondták volna,hogy csak részletre van,akkor szépen elköszöntem volna,aztán irány egy másik üzlet.
2018. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
18%
Miért nem kérdezed meg, hogy IOS telefonra be tudod-e cserélni, mert fos a telefon.
2018. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!